• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Zastawie

(1)
  • Działka 58a ,, Zastawe, koło Urszulina ,jezioro ,rzeka
    1 / 7
    Działka 58a ,, Zastawe, koło Urszulina ,jezioro ,rzeka

    Zastawie

    • 58 000 zł cena
    • 5 781 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM Działkę rolną piaszczystą bardzo dobra na rekreację o powierzchni 5781 m2 w miejscowości Zastawie szerokość 43m prąd od działki ok.300m NR działki 11 Oddalona od...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzierżawa pola za 200zł rok

    Rozkoszówka

    • 200 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Wydzierżawię działkę 1,9h klasy III pod uprawy za 200 zł rocznie. Kontakt tel [tel] lub Urząd Gminy Uchanie Referat Podatków Działka nr AR-3.42 OBRĘB 0045 Rozkoszówka

  • Sprzedam łąke
    Sprzedam łąke

    Tarzymiechy Drugie

    • 5 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę 0,30 ha

  • 1 / 3
    Działka na Roztoczu w zacisznej, malowniczej okolicy

    Lipsko-Polesie

    • 357 000 zł cena
    • 14 278 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio. Malowniczo położona działka w spokojnej okolicy, przylegająca do kompleksu leśnego ?? (lasy prywatne i państwowe). Działka położona w miejscowości Lipsko-...

  • Działka z linią brzegową rzeki, lasem i stawem.

    Staw

    • 850 000 zł cena
    • 40 479 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna obfitująca w przyrodnicze skarby, położona w przepięknych terenach leśnych województwa lubuskiego, 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 80 km od Szc...

  • Sprzedam działkę rolną Wólka Kańska również dla nie rolnika

    Wólka Kańska

    • 45 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1,68 ha w miejscowości Wólka Kańska. Działki zgłoszone do ARiMR można pobierać dopłaty lub użytkować rolniczo. Więcej informacji...

  • Działki rolne w Pawłowie gm. Rejowiec Fabryczny KRUS bez zgody KO...

    Pawłów

    • 50 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania 3 działki rolne w miejscowości Pawłów gm. Rejowiec Fabryczny Łączna powierzchnia 1,60 ha fizycznego i 1,01 ha przeliczeniowego. Możliwość zakupu działek bez zg...

  • Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.
    Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.

    Śniatycze

    • 30 000 zł cena
    • 14 448 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąka w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada. Cena: 30 000 zł (możliwa lekka negocjacja ceny) Powierzchnia fizyczna 1,45 ha Powierzchnia przeliczeniowa 1,02 ha Id dzia...

  • Działki rolne, Werbkowice
    1 / 16
    Działki rolne, Werbkowice

    Zamość

    • 65 000 zł cena
    • 9 650 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy! działki rolne w miejscowości gminnej przy ul. Mikołaja Reja i 3 Maja Werbkowice, działki nr: 1076/4; 1046, i 1042/3 Lokalizacja Miejscow...

  • sprzedam nieruchomosci
    sprzedam nieruchomosci

    Zamość

    • 180 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam niezabudowane grunty rolne w Zamosciu przy ul Legionów pow 3300 m w planie zagospodarowania przestrzennego grunty przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne i uslugowe cen...

  • Zamość działka ul.Legionów
    Zamość działka ul.Legionów

    Zamość

    • 180 zł cena
    • 3 245 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Niezabudowana Działka rolna o pow 3245 m w Zamościu przy ul Legionów pod budownictwo jednorodzinne ,usługi - w/g Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego z 2006 r cena d...

  • Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny
    1 / 12
    Działka 0,30 ha, Toruń gm. Rejowiec Fabryczny

    Toruń

    • 35 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3001 m kw. w miejscowości Toruń, gm. Rejowiec Fabryczny, powiat chełmski, województwo lubelskie częściowo zadrzewioną - brzoza, sosna. Możliwość prz...

  • Sprzedam Pola Rolne Kl 3,4,5 Razem 7 pól 5 hektarów i 3 lasy
    1 / 12
    Sprzedam Pola Rolne Kl 3,4,5 Razem 7 pól 5 hektarów i 3 lasy

    Majdan Sitaniecki

    • 7 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powierzchnia Pola 578 - 35.000zł - 38 ar 576 - 30.000zł - 35 ar 402 - 25.000zł - 31 ar 267 - 60.000zł - 68 ar 295 - 60.900zł - 67 ar 296 - 70.000zł - 77 ar 400 - 30.000zł - 33 ar...

  • sprzedam grunt rolny, Udrycze Koniec, obok Zamościa

    Udrycze-Koniec

    • 60 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny Udrycze Koniec, obok Zamościa działka ma 1,6 ha cena za 1 ha wynosi 60 000 PLN, do negocjacji W razie pytań pozostaję do dyspozycji Ewa [tel]

  • Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny
    Sprzedam 52,50 ha Pawłów, gm. Rejowiec Fabryczny

    Pawłów

    • 1 600 000 zł cena
    • 525 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna obszaru 52,50 ha w tym: grunty orne RV-0,36 ha, ŁIV-2,94 ha, ŁV-5,18 ha, ŁVI-3,23 ha, PsVI- 0,56 ha, W-0,76 ha, Lzr-ŁV-38,45 ha, N-1,02 ha. Oznaczenie nieruchomo...

  • Działka rolna - Trawniki Kolonia, pow. świdnicki, lubelskie
    1 / 10
    Działka rolna - Trawniki Kolonia, pow. świdnicki, lubelskie

    Trawniki

    • 35 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Link do widoku na Geoportalu: [url] Działka (grunty orne) nr 787/3 - Trawniki Kolonia, obręb 11, gmina Trawniki, powiat świdnicki, woj. lubelskie. Obecnie działka jest zadrzewiona...

  • Na sprzedaż działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja
    1 / 2
    Na sprzedaż działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja

    Krasnystaw

    • 49 000 zł cena
    • 1 609 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 1609 m² – Krasnystaw – dobra inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 1609 m² (0,1609 ha) położona w miejscowości Krasnystaw w województwie lubelskim. Podstawowe info...

  • Działka rolno-budowlana Sitaniec-Wolica gm. Zamość
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Sitaniec-Wolica gm. Zamość

    Sitaniec-Wolica

    • 150 000 zł cena
    • 1 287 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Sitaniec-Wolica. Lokalizacja: Si...

  • Ziemia rolna
    Ziemia rolna

    Chyża

    • 10 zł cena
    • 535 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną