• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Szablak

(1)
  • Urokliwe działki z dostępem do rzeki Narew
    1 / 16
    Urokliwe działki z dostępem do rzeki Narew

    Szablak

    • 163 000 zł cena
    • 3 019 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Szablak w gminie Nowogród. Działka w otoczeniu drzew, z dostępem do rzeki Narew. Grunt nr 67 - powierzchnia 3019 m2....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pole plus las
    Pole plus las

    Uśnik

    • 105 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam 05 ara pola plus las 0,48 ara łącznie całej działki 0,98 ary w jednym kawałku . Pole znajduje się we wsi Uśnik gm. Śniadowo. Pole można przekształcić na budowlaną je...

  • Działka rolna
    1 / 2
    Działka rolna

    Bacze Mokre

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow. 300 m2

  • Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ
    1 / 3
    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ

    Pupki

    • 110 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ Na sprzedaż działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (potocznie: rolno-budowlana) o powierzchni 1350 m², poł...

  • Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279
    1 / 4
    Działka rolno-leśna w Piątkowiźnie nr ...279

    Piątkowizna

    • 400 000 zł cena
    • 85 280 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 8,5280 złożona z gruntów ornych klasy VI o powierzchni ok. 3,20 ha i lasów (dwa fragmenty) o powierzchni ok. 5,30 ha. Część lasu (ok. 2 ha) w wieku ok. 60 lat...

  • Działka rolna Rogale gm Stare Juchy jez. Mleczówka

    Rogale

    • 250 000 zł cena
    • 28 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż działkę rolną nr 127/6 o powierzchni 28.800 m2, położoną na obrzeżach wsi Rogale w gminie Stare Juchy.Atrakcyjna lokalizacja, jedynie 2...

  • Działka Pniewo

    Pniewo

    • 79 000 zł cena
    • 12 210 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pastwisko składające się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek nr 868 i 869 o łącznej powierzchni 1,22 ha. Działki położone są ok. 2,5 km od miejscowości Pniewo...

  • Działka Pniewo

    Pniewo

    • 98 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr