• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Chełmica Mała

(1)
  • Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2
    1 / 3
    Działki w Chełmicy Małej od 1000, 1500 i 3000 m2

    Chełmica Mała

    • 73 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położone działki w Chełmicy Małej około 8 km od Centrum Włocławka. Dojazd droga asfaltowa, ulica oświetlona, autobus szkolny dowozi dzieci do szkoły. Cicha spokojna okolica...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ

    Lubień Kujawski

    • 266 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ W GMINIE LUBIEŃ KUJAWSKI TEL. [tel]

  • sprzedaż działki rolnej

    Bodzanówek

    • 50 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow 3,80 na z siedliskiem w gm Choceń pow Włocławek Ziemi ornej klasy 4 jest ponad 3 ha ,reszta to łąka i ok 18 ar nieużytki częściowo zadrzewione .Dojazd...

  • sprzedam 9ha gm Tłuchowo

    Małomin

    • 280 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 9 ha, rolne z możliwością założenia siedliska, klasa V-VI, tereny bardzo ładne, dookoła lasy, ziemia nie uprawiana, samosiejki sosny, cena przy zakupie całości 280 tys. Mo...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Machnacz

    • 10 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Parzeń

    Parzeń

    • 220 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka z linią brzegową rzeki Skrwa. Posiadamy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę, zlokalizowaną w pobliżu Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, które...

  • 1 / 4
    Działki rolne w Szczutkowie - 1,66 ha

    Szczutkowo

    • 75 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż urokliwe działki nr 35 i 36 o łącznej powierzchni 1,66 ha, położone w spokojnej miejscowości Szczutkowo, w gminie Choceń, województwo kujawsko-pomorskie. Dzia...

  • Urokliwa działka przy lesie - idealna pod zabudowę!
    1 / 11
    Urokliwa działka przy lesie - idealna pod zabudowę!

    Lipianki

    • 170 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadamy do sprzedaży pięknie usytuowaną działkę o powierzchni 4000 m², położoną w malowniczej miejscowości Lipianki, tuż przy lesie. To idealne miejsce dla osób szukających spoko...

  • Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500
    1 / 6
    Sprzedam działkę k. Gostynina 09-500

    Nagodów

    • 224 700 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną -(nieruchomość) o powierzchni 2996 m2. Działka zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej w odległość około 1,5 km od centrum Gostynina . Droga gmi...

  • Sprzedam dużą działkę
    1 / 2
    Sprzedam dużą działkę

    Lipno

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy na budowę sześciu domów, nie uzbrojoną, z dostępem do ul Rolnej, nr działki 1598/2, zapraszam do kontaktu. Podana cena dotyczy 0,60ar....

  • Nieruchomość gruntowa od Syndyka- Obrowo
    Nieruchomość gruntowa od Syndyka- Obrowo

    Obrowo

    • 112 000 zł cena
    • 6 106 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt XVIII GUp 240/20 syndyk masy upadłości sprzeda: a) prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej si...

  • Sprzedam działkę w b. dobrej lokalizacji
    Sprzedam działkę w b. dobrej lokalizacji

    Kaźmierzyn

    • 250 000 zł cena
    • 4 865 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni całkowitej ok. 4900m2 w Kaźmierzynie k.Nieszawy (gmina Waganiec). Na działce znajduje się domek o pow. ok.51 m2. Działka...