• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Mostki

(1)
  • Działka mostki

    Mostki

    • 250 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w miejscowości Mostki (Kujawsko-Pomorskie) gmina Włocławek. Działka mieszcząca się blisko zalewu wiślanego idealna na odpoczynek, na miejsce wypadowe by uprawi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę rekreacyjna Rod,,Przyszłość''we Włocławku

    Włocławek

    • 40 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka położona w ogrodach ROD ,, Przyszłość"na ul jastrzębia 14 we Włocławku Działka ma 449m2. Na działce znajduje się domek murowany z altaną stan surowy brak toalety możliwoś...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę ROD

    Włocławek

    • 60 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na Lisku, pow. 450m2, domek drewniany 16m2 plus taras, narzędziownia, osobna toaleta, własna studnia. Działka przestronna, serdecznie polecam! Cena 6...

  • Działka ROD "Na Skarpie" Włocławek (Dobrzyńska) własny dojazd, Wi...

    Włocławek

    • 89 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry! Na sprzedaż Ogródek działkowy (ROD) w ramach ROD „Na Skarpie”. Duży teren, 450 m2. Własny, niezależny wjazd. Piękny widok na Zalew Wiślany. Na terenie dział...

  • Działka
    Działka

    Gostynin

    • 32 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Mam do sprzedania działkę o powierzchni 169 metrów kwadratowych,wraz z budynkiem o powierzchni 25 metrów kwadratowych do kapitalnego remontu. Numer działki 2082/6 Kontakt te...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 7
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Płock

    • 95 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na ogródkach działkowych Nadwiślańskie. Domek posiada dwa pokoje ,kuchnię i łazienkę. Domek jest cały podpiwniczony. Więcej informacji pod numerem tele...

  • Sprzedam prawa do dzialki
    1 / 15
    Sprzedam prawa do dzialki

    Włocławek

    • 50 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę Rod o powierzchni 504m. Działka nie posiada domku murowanego. Osadzona jest drzewkami owocowymi :grusze, śliwki, jabłoni, wiśnie, brzoskwinie,. Winogrono. Kwiaty p...

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Płock

    • 45 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam wyjątkową działkę rekreacyjną ROD 286m2 w Stróżewku naprzeciw Happy Parku. Na działce jest domek z tarasem, woda pitna, prąd, czereśnia, borówki, młody winogron, bez fiole...