• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Radomsko

(19)
  • Działka budowlana w Radomsku - REZERWACJA

    Radomsko

    • 123 000 zł cena
    • 673 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 673 m² składająca się z dwóch działek (204 i 205)położona w Radomsku, ul. Akacjowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym plan...

  • Działka budowlana ,centrum miasta
    1 / 8
    Działka budowlana ,centrum miasta

    Radomsko

    • 300 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, centrum miasta. ogrzewanie CO systemowe -sieć miejska PGK Radomsko ul. Wilsona 7 , blisko centrum , wszystkie media woda , gaz sieciowy, kanalizacja, prąd , in...

  • 1 / 4
    Grunty Inwestycyjne 10ha A1 Logistyka/Produkcja

    Radomsko

    • 14 000 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Grunt 10ha pod inwestycje typu: magazyn, produkcja, centrum logistyczne Możliwość dokupienia do 40ha W razie pytań zapraszamy do kontaktu. IMMOBILIARE24 jest niezależną f...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy d...

  • Działka budowlana Radomsko, ul. Tatarska

    Radomsko

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Tatarska. o powierzchni ok. 1000 m2. Media:-Woda w drodze,-prąd w drodze.To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu, a jedn...

  • Działka budowlana - 5km do centrum Radomska!

    Radomsko

    • 225 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Andersa/Bażantów.Powierzchnia działki 1500 m2.Media: -woda w drodze,-prąd w drodze. Atuty lokalizacji:Działka położona w spokojnej okolic...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne
    Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 95 000 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy do kont...

  • Grunty Inwestycyjne 10ha A1 Logistyka/Produkcja
    1 / 4
    Grunty Inwestycyjne 10ha A1 Logistyka/Produkcja

    Radomsko

    • 14 000 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Obiekt: Grunt 10ha pod inwestycje typu: magazyn, produkcja, centrum logistyczne Możliwość dokupienia do 40ha W razie pytań zapraszamy do kontaktu. IMMOBILIARE24 jest niezależn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki 10 km od Radomska z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 96 200 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową, o powierzchni 962m2. Położona w Kletni, blisko Radomska.Bardzo dobra lokalizacja. WYDANE WARUNKI ZABUDOWY - kupujesz i od razu możesz za...

  • Działka z MPZP - idealna pod budowę domu!

    Radomsko

    • 150 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę bardzo blisko centrum - Radomsko, ul. Piaskowa. Zgodnie z MPZP teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną, co czyni go idealnym pod budowę domu. Nie trzeb...

  • Działki w Radomsku - BEZTERMINOWE WARUNKI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 111 500 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową z BEZTERMINOWYMI WARUNKAMI ZABUDOWY, o powierzchni 1135m2.Położona w Radomsku, ul. Kukuczki. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację do...

  • Radomsko - Łódzka Strefa Ekonomiczna
    1 / 3
    Radomsko - Łódzka Strefa Ekonomiczna

    Radomsko

    • 39 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadam działki : przemysłowe , budowlane . rekreacyjne , rolno- leśne oraz rolne z możliwością zabudowy . Posiadam tereny bezpośrednio przy Łódzkiej Strefie Ekonomicznej miasta...

  • Działka budowlana Radomsko atrakcyjna

    Radomsko

    • 230 000 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną o powierzchni 857 M2 plus droga dojazdowa utwardzona ( droga na własność) Działka mieści się w miejscowości Strzała gmina Gidle  Na dział...

  • Działka w Radomsku blisko centrum

    Radomsko

    • 150 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam dobrze skomunikowaną działkę budowlaną blisko centrum Radomska. Działka położona jest na tyłach Osiedla Brzeziny, w rejonie ul. Konwaliowej (oznaczona na pierwszym zdjęciu...

  • Radomsko k/ Łódzka Strefa Ekonomiczna
    1 / 8
    Radomsko k/ Łódzka Strefa Ekonomiczna

    Radomsko

    • 49 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki : przemysłowe , budowlane , rekreacyjne , rolno- leśne oraz rolne z możliwością zabudowy . Posiadam tereny bezpośrednio przy Łódzkiej Strefie Ekonomicznej mia...

  • działki z jeziorami prywatnymi- TANIO !
    1 / 8
    działki z jeziorami prywatnymi- TANIO !

    Radomsko

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki budowlane , przemysłowe , rekreacyjne ,rolne W cenie już od 39 zł / m 2 Do wyboru 107 działek ! Media : woda , prąd , kanalizacja , telefon , gaz -w zależnoś...

  • Sprzedam działkę budowlaną częściowo zabudowaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną częściowo zabudowaną

    Radomsko

    • 270 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 30 x 46 m,ogrodzona ( w tym brama,furtka),zagospodarowana (obsadzona z przodu srebrnymi świerkami)..Media:woda,światło (220 V,siła),kanalizacja miejs...

  • Sprzedam las z gruntem
    Sprzedam las z gruntem

    Radomsko

    • 45 000 zł cena
    • 8 300 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las koło Radomska woj. łódzkie

  • Dzialka budowlana
    Dzialka budowlana

    Radomsko

    • 100 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę 24ary ul Sucharskiego. Prąd woda oraz gaz z sieci

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona
    1 / 4
    Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona

    Dobryszyce

    • 470 000 zł cena
    • 4 304 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4304m2, położenie - Blok Dobryszyce ul. Zielona Trzecia działka od skrzyżowania z ul. Akacjową działki 497/1, 497/2, 497/3, 497/4 obręb 0001 Blok Dobryszyce Wymiar...

  • Syndyk sprzeda działki
    1 / 6
    Syndyk sprzeda działki

    Krępa

    • 7 593 200 zł cena
    • 187 609 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt: LD1M/GUp/34/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej...