• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnowem

(286)
  • Działka budowlana 7,27 ar Tuchów

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 79 000 zł cena
    • 727 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,27 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem za...

  • Działka leśna 30,25 ar Tuchów

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 39 000 zł cena
    • 3 025 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 30,25 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zagosp...

  • Działka leśna L4 34,40 ar Tuchów

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 29 000 zł cena
    • 3 440 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 38,45 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zagosp...

  • Działka leśna L3 38,45 ar Tuchów

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 29 000 zł cena
    • 3 845 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

• 1 / 4
    Działka rolno-budowlana Wróblowice!

    Wróblowice

    • 169 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 43 arów położona w spokojnej miejscowości Wróblowice, okolice Zakliczyna nad Dunajcem.Działka o prostokątnym kształcie i o płaskie...

  • 1 / 4
    Działka rolno-zagrodowa w Łękawce !

    Łękawka

    • 47 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6-arowa działka rolno-zagrodowa w miejscowości Łękawka.Działka o trójkątnym kształcie i o lekkim nachyleniu.Bezpośredni dojazd do działki drogą asfaltową.Działka nieuzb...

  • Działka Lichwin

    Lichwin

    • 99 900 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Lichwinie gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na góry. Jeżeli szukasz działki z pięknym widokiem i przede wszystkim w spokojnej okolicy to ta działka jest...

  • Nieruchomość usługowa zabudowana - w cenie gruntu

    Wróblowice

    • 6 850 000 zł cena
    • 36 981 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNKCYJNA z zabudowaniami do wyburzenia lub remontu, położona przy drodze krajowej DK94 we Wróblowicach przy ul. Wrocławskiej (gmina Miękinia, powiat średzki).OPI...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Perła

    Perła

    • 19 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona na granicy miejscowości Perła i Biadolin Radłowskich, może być atrakcyjną nieruchomością dla osób poszukujących gruntów pod KRUS. Lokalizacja:...

  • Wyjątkowa oferta dużej działki bud., ogrodzona

    Machowa

    • 329 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana 22 a w MachowejNa działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 138 m2 według indywidualnego projektu. Obecny etap budowy ob...

  • Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno
    1 / 6
    Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno

    Łęg Tarnowski

    • 72 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,0860 ha położoną w miejscowości Łęg Tarnowski przy ulicy Kolejowej. Z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wg projektu JASKÓŁKA 2 z garaż...

  • 1 / 3
    Działka Szarwark

    Szarwark

    • 18 500 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE NA POGRANICZU MIEJSCOWOŚCI SZARWARK I LUSZOWICE - GMINA DABROWA TARNOWSKA. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne porośnięte samosiejkami o łącznej p...

  • Działka mieszkaniowo usługowa w Koszycach Małych

    Koszyce Małe

    • 45 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przestawiany do sprzedaży działkę położoną w Koszycach Małych objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Powierzchnia nieruchomości to 0,04 ha w kształcie trójkąta o...

  • Działka Sukmanie

    Sukmanie

    • 125 000 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania grunt o powierzchni ponad 30 arów, położony w terenie widokowym, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka obecnie w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Dostę...

  • Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice
    1 / 15
    Działka rolna Wola Lubecka gm. Ryglice

    Wola Lubecka

    • 189 000 zł cena
    • 47 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 4,79 ha z możliwością uzyskania WZ Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Wola Lubecka, gmina Ryglice, powiat tarnowski o łącznej powierzchni 4,79 ha. D...

  • Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Machowa gm. Pilzno

    Machowa

    • 129 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod zabudowę jednorodzinną Machowa, gmina Pilzno Do sprzedaży przedstawiamy działkę pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 0.19 ha, składająca się z dwóch numerów...

  • Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów

    Trzemesna

    • 79 000 zł cena
    • 5 374 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w gminie Tuchów Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną indywidualną położoną w miejscowości Trzemesna w gminie Tuchów. Działka skła...

  • 1 / 4
    Działka rolno-budowlana bez prowizji od kupującego

    Wojnicz » ul. Kingi

    • 225 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę rolno-budowlana o powierzchni 29 arów. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w Wojniczu. Działka położona przy ulicy Św. Kingi i charakteryzuje się...

  • Działka budowlana 8 ar+ 1,37 h rolna !!

    Dąbrówka Tuchowska

    • 199 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży dużą działkę budowlano rolną na peryferiach Tuchowa o powierzchni 1, 47 ha, położona w miejscowości Dąbrówka Tuchowska.Budowlana 8 ar.Dojazd z drogi asfal...

  • Działka Milówka

    Milówka

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Jeśli marzysz o domku w lesie to mogę spełnić Twoje marzenie. Na sprzedaż działka w otoczeniu drzew dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą. Lokalizacja: Milówka, gm. Wojnic...