• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Młodzieszyn

(1)
  • 1 / 2
    Działka Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 1 448 755 zł cena
    • 26 341 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż kompleks działek, idealnych pod inwestycję deweloperską. Działki położone są w Młodzieszynie, gminie Młodzieszyn, powiecie sochaczewskim, województwie mazowieckim. Łącz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich

    Sochaczew » ul. Batalionów Chłopskich

    • 105 900 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę w Sochaczewie - Rozlazłów , działka nr 91/25 dokładny link do lokalizacji poniżej. Z przedstawianej działki łatwo dojechać do najważniejszych miejsc w...

  • Działka Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 480 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew o powierzchni 4432 m2 w kształcie prostokąta.Działka posiada dostęp do prądu i wody. Położona jest bezpośredn...

  • 1 / 3
    Działka Adamowa Góra ul.

    Adamowa Góra

    • 75 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Położona jest w powiecie sochaczewskim, gminie Młodzieszyn, obręb Adamowa Góra. Inf...

  • Duży potencjał, niska cena

    Sochaczew

    • 685 000 zł cena
    • 4 305 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa działka, pięknie położona, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 125 m2. Dom to kuchnia, 3 pokoje, łazienka, przedpokój i schowek. Jest jeszcze strych do ad...

  • 1 / 3
    Super położenie i piękny kształt.

    Sochaczew

    • 9 955 350 zł cena
    • 22 123 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren inwestycyjny w pełni uzbrojony o pow. całkowitej 22.123 m2, składający się z trzech graniczących ze sobą działek.Istniejąca stacja Trafo, w pobliżu bocznica kolejowa, atrakcy...

  • 1 / 3
    Działka Sochaczew

    Sochaczew

    • 1 472 800 zł cena
    • 14 728 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Sochaczewie o pow. 14.728 o nieregularnym kształcie, przypominającym trapez. W planach zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem nieuciążliwych usług i produkcj...