• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Kopalino

(1)
  • Działka na sprzedaż w Kopaline gm.Choczewo
    Działka na sprzedaż w Kopaline gm.Choczewo

    Kopalino

    • 390 zł cena
    • 3 871 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną, budowlaną w Kopalinie gm.Choczewo. Działka o powierzchni 3871metrów kwadratowych, media przy działce . Działka położona przy skrzyżowaniu dwóch ulic...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Luzino ul. Asnyka

    Luzino » ul. Asnyka

    • 1 650 000 zł cena
    • 9 103 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka dla inwestora / dewelopera w centrum Luzina.LOKALIZACJA: W odległości około 350 m. od działki znajduje się dworzec PKP/SKM oraz centrum handlowo-usługowe: market...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Pucka

    Łebcz » ul. Pucka

    • 599 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Działka pod inwestycję . Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w Łebczu gm.Puck z warunkami zabudowy [/...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz ul. Młyńska

    Łebcz » ul. Młyńska

    • 650 000 zł cena
    • 9 602 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ŁEBCZ gm.Puck [/i] [i] Działka Inwestycyjna Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 9602m2 położona przy ul.Młyńskiej . Odległość do Władysławowa 3 km. Uzbroje...

  • Działka z widokiem na morze z projektem i decyzją na budowę

    Chłapowo

    • 580 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję Państwu działkę w Chłapowie z widokiem na morze wraz z projektem 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych o dwóch lokalach mieszkalnych każdy. W lutym 2023 r. wydana została...

  • Działka Żarnowska ul. Jeziorna

    Żarnowska » ul. Jeziorna

    • 970 000 zł cena
    • 12 346 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka 12.346 m2 7 km od morza Bałtyckiego !LOKALIZACJA:Działka położona w miejscowości Żarnowska oddalonej od Łeby o 3 km. Żarnowska to wioska turystyczno- let...

  • Dzialka inwestycyjna

    Tupadły

    • 900 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 1 066 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam Panstwa. Oferuje na sprzeda...

  • Działka Chłapowo ul.

    Chłapowo

    • 400 000 zł cena
    • 1 108 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka położona w Chłapowie, koło Władysławowa, w odległości około 1000m od morza.4 działki: 371/29 - 1109m2 SPRZEDANA  371/34 - 1108m2371/32 - 1183m2 SPRZEDANA371/31 -...

  • 1 / 3
    Działka Mieroszyno ul.

    Mieroszyno

    • 300 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1055M2 Mieroszyno ul. PuckaDZIAŁKA:Działka 1055m2 .W drodze przy granicy działki media takie jak WODA, PRĄD, KANALIZACJA.Do działki prowadzi droga gminna asfaltowa.Działka ...

  • Działka Łebcz ul. Rumiankowa

    Łebcz » ul. Rumiankowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. Rumiankowa / Polna (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow....

  • Działka Łebcz ul. Dr. Augusta Oetkera

    Łebcz » ul. Oetkera

    • 2 950 000 zł cena
    • 29 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Łebcz ul. A.Oetkera (odległość ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Jastrzębiej Góry, ok. 8,5 km do Pucka) Atrakcyjna niezabudowana 2-frontowa działka inwestycyjna o pow. 29 500 m...

  • Działka inwestycyjna Luzino, Żołnierzy Niezłomnych
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Luzino, Żołnierzy Niezłomnych

    Luzino

    • 349 000 zł cena
    • 1 592 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 2  działki z przeznaczeniem  według MPZP- MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej, sąsiadujące ze sobą: -działka nr 1267/16 o powierzchni 1592 m2, cena 365 000...

  • Sprzedam dzialke inwestycyjna nad morzem
    Sprzedam dzialke inwestycyjna nad morzem

    Tupadły

    • 900 000 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 1 066 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam Panstwa. Oferuje na sprzedaz dzialke inwestycyjna o powierzchni 845m2 polozona w nadmorskiej miejscowosci Tupadly graniczaca z Jastrzebia Gora w odleglosci ok. 1000 metrow od...

  • Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna

    Charbrowo

    • 1 230 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 24 000 m2...

  • 1 / 4
    Działka Gniewino ul.

    Gniewino

    • 430 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    MALOWNICZO POŁOŻONA DZIAŁKA 4 3000 M2 - IDEALNIE CICHA I SPOKOJNA OKOLICA !DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4 300 m2 położona w Gniewinie. Okolica słynie z pię...

  • Działka Chłapowo ul. Diamentowa

    Chłapowo » ul. Diamentowa

    • 520 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chłapowo ul. Diamentowa (odległość ok. 1200 m do morza w linii prostej) link do filmu prezentującego nieruchomość: [url] Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1198 m² w kształcie pro...

  • Działka Perlino ul. Alpejska

    Perlino » ul. Alpejska

    • 180 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWO USŁUGOWA pow. 1212m2, wszystkie media przy działce: Kanalizacja, Prąd, Woda, GazLOKALIZACJADziałka położona w spokojnej kaszubskiej wsi Perlino, województwo Po...

  • Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Charbrowo gm. Wicko, Zaciszna

    Charbrowo

    • 626 500 zł cena
    • 11 394 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 11 394 m2...

  • Działka Jastrzębia Góra rynek pierwotny ul.

    Jastrzębia Góra

    • 850 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 884 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Jastrzębia Góra ul. Wiatrakowa (odległość ok. 900 m do morza w linii prostej, ok. 1300 do Centrum, ok. 5 km do Władysławowa)Atrakcyjna niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 96...

  • Działka Starzyno ul. Brzozowa

    Starzyno » ul. Brzozowa

    • 260 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Starzyno ul. Brzozowa (odległość ok. 400 m od ściany lasu, odległość ok. 12 km do Pucka, ok. 11 km do Władysławowa, ok. 950 m od głównej ulicy Żarnowieckiej (relacji Puck - Krokowa...

  • Działka inwestycyjna Nowęcin gm. Wicko, Relaksowa
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Nowęcin gm. Wicko, Relaksowa

    Nowęcin

    • 540 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 702 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę mieszkaniową i pensjonatową o powierzchni 770 m2,  zlokalizowana  na pograniczu Łeby i  Nowęcina - miejscowości bezpośrednio graniczącej z Łebą (do centrum Łeb...

  • Działka Słajszewo ul.

    Słajszewo

    • 205 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEATRAKCYJNA LOKATA KAPITAŁU PRZY PLANOWANEJ INWESTYCJI BUDOWANIA ELEKTROWNI ATOMOWEJ W SŁJASZEWIE SŁAJSZEWO - to mała wieś z niewielką liczbą mi...

  • Działka Lębork ul. Wojska Polskiego

    Lębork » ul. Wojska Polskiego

    • 2 550 000 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 1 453 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    JEDYNA TAKA DZIAŁKA W SERCU LĘBORKA !ZABUDOWA MIESZKANIOWA WIELORODZINNA - IDEALNA NA INWESTYCJĘ DEWELOPERSKĄ.Ważne. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz nie zna...

  • Działka Tupadły ul. Zbożowa

    Tupadły » ul. Zbożowa

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tupadły okolice ulicy Zbożowej (odległość ok. 900 m do morza w linii prostej, ok. 800 do Centrum, ok. 5 km do Władysławowa)Atrakcyjna niezabudowana nieruchomość gruntowa pod zabudo...

  • Działka Tupadły ul. Zbożowa

    Tupadły » ul. Zbożowa

    • 480 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tupadły okolice ulicy Zbożowej, (odległość ok. 900 m do morza w linii prostej, ok. 800 do Centrum, ok. 5 km do Władysławowa)Atrakcyjna niezabudowana nieruchomość gruntowa pod zabud...

  • Działka Rozewie ul. Bażantowa

    Rozewie » ul. Bażantowa

    • 555 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 672 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA W MALOWNICZEJ OKOLICYPOŁOŻENIE Działka zlokalizowana jest we wsi Rozewie ( powiat pucki, gmina Władysławowo), w okolicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w klimatycznej...

  • Działka Leśniewo ul. Lipowa

    Leśniewo » ul. Lipowa

    • 174 900 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowadziałka blisko lasu o pow. 795 m2 w kształcie prostok...

  • Działka Jastrzębia Góra ul. Wilków Morskich

    Jastrzębia Góra » ul. Wilków Morskich

    • 1 249 000 zł cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ta działka czeka na Ciebie !Nieruchomość:Piękna działka, która czeka na Ciebie z gotowym projektem budowy oraz pozwoleniem na budowę. Łączna powierzchnia 782 m2, szerokość 23m oraz...

  • Działka Rozewie ul. Rysia

    Rozewie » ul. Rysia

    • 1 390 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 1 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ta działka czeka na Ciebie !Nieruchomość:Piękna działka, która jest w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych oraz lasu. Łączna powierzchnia 972 m2, szerokość 24.40m oraz długość 40...

  • Syndyk w post VI GUp 530/21 sprzeda udział 1/2 Wojciechowo
    Syndyk w post VI GUp 530/21 sprzeda udział 1/2 Wojciechowo

    Wojciechowo

    • 12 200 zł cena
    • 12 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Sławosza Bacha, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym oznaczonym sygnaturą akt VI GUp 530/21 ogłasza pisemny...

  • Działka inwestycyjna Karwia gm. Władysławowo,
    Działka inwestycyjna Karwia gm. Władysławowo,

    Ostrowo

    • 150 000 zł cena
    • 604 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO W ONYX HOME! KARWIA TWOJE MIEJSCE NAD BAŁTYKIEM! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 604 m2 położona w Karwi w powiecie Puckim. Działka jest płaska,...