• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Chrztowo

(1)
  • Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo
    1 / 12
    Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo

    Chrztowo

    • 179 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sprzedaży działka o powierzchni 1579m2 z widokiem na jezioro. Działka znajduje się pomiędzy 3 jeziorami w wyjątkowo spokojnej i urokliwej okolicy. Idealnie nadaje się zarówno pod...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kościerzyna ul. Długa

    Kościerzyna » ul. Długa

    • 2 089 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 1 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w samym centrum nieustannie rozwijającego się miasta Kościerzyna. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja miejska - w tym...

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 158 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA Z MIEJSCOWYM PLANEM, PRZY DZIAŁCE DROGA ASFALTOWALOKALIZACJANa sprzedaż działka o numerze 275/8 położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu Kas...

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 160 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJANa sprzedaż działka o numerze 275/7 położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. DZIAŁKADziałka mieszka...

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 470 000 zł cena
    • 3 619 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA Z MPZP POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SKŁADA SIĘ Z 3 MNIEJSZYCH DZIAŁEKLOKALIZACJANa sprzedaż działka położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu...

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 158 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJANa sprzedaż działka o numerze 275/9 położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. DZIAŁKADziałka mieszka...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA POD HOTEL, DOM STARCÓW , OŚRODEK REHABILITACYJNYNieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kośc...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 1 138 200 zł cena
    • 3 252 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kościerskim, w woj. pomorskim.Odległość od Gdańska 4...

  • Działka Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 2 900 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 2 659 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ATRAKCYJNY GRUNT POD BUDOWĘ APARTAMENTÓW LUB HOTELU! [/i] [i]Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o nr 320/8 przylegającą bezpośrednio od strony północnej do drogi publ...

  • Działka Kościerska Huta ul.

    Kościerska Huta

    • 799 000 zł cena
    • 4 079 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA/ INWESTYCYJNA  Kościerska Huta  - 3 km od Kościerzyny  pod zabudowę usługowo mieszkaniową. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w  Kościerskiej Hucie  Położna na obr...

  • Działka Ustronie Morskie ul. Okrzei

    Piekło Dolne » ul. Okrzei

    • 19 680 000 zł cena
    • 6 997 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD INWESTYCJĘ z PnB, 540 m OD MORZA w USTRONIU MORSKIM! [/i] [i]Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową pod "Inwestycję" z gotowym projektem i poz...

  • Działka Szczodrowo ul. Brzozowa

    Szczodrowo » ul. Brzozowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA Z MPZP - oznaczona jako MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejLOKALIZACJA:Działka położona jest we wsi Szczodrowo gmina Skarszewy. Około 38 km od Gd...

  • Działka Piekło Górne ul.

    Piekło Górne

    • 219 000 zł cena
    • 1 746 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1740M2 Piekło Górne ul.Ustronienr działki 264/23 gmina: PrzywidzLOKALIZACJA:Piekło Górne (kaszb. Piékło) to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie gda...

  • Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo
    1 / 12
    Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo

    Stara Kiszewa

    • 179 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna