• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Zebrzydowice

(2)
  • Działka Zebrzydowice Zebrzydowice Dolne ul. Stawowa

    Zebrzydowice » ul. Stawowa

    • 149 000 zł cena
    • 4 019 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża i klimatyczna działka budowlano-rolna o powierzchni 4019 m² położona w miejscowości Zebrzydowice - idealna pod dom lub inwestycję. Działka jest objęta miejscowym p...

  • Działka budowlana Zebrzydowice
    1 / 15
    Działka budowlana Zebrzydowice

    Zebrzydowice

    • 90 000 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane o powierzchni 1141 m2 oraz 1221 m2 położone w Zebrzydowicach przy ul. Jesionowej w II lini zabudowy od drogi publicznej. Dzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.

    Kaczyce

    • 190 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Centrum Kaczyc przy ul. Harcerskiej. Działka budowlana o powierzchni ok 1800 m2 wg miejscowego planu zagospodarowania jest oznaczona symbolem MN2...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Jastrzębie-Zdrój

    • 255 000 zł cena
    • 2 121 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Działka przy głównej drodze.
    1 / 4
    Działka przy głównej drodze.

    Pruchna

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro REZERWACJA 1.Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagro...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 119 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, o powierzchni 1063 m2 Informacje o działce Działki znajdują się w zacisznej ulicy Pogwizdowa, 300 m od ulicy Cieszyńskiej. Dojazd na działkę nieurządzon...

  • Działka przy drodze Cieszyn - Katowice
    1 / 4
    Działka przy drodze Cieszyn - Katowice

    Pruchna

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Nietypowa oferta sprzedaży działki przy jednej z głównych dróg Cieszyn - Katowice . Mie...

  • działka mieszkaniowo-usługowa

    Jastrzębie-Zdrój

    • 180 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 21 ar ul. Olszowa Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 180 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr

Kończyce Małe

    • 150 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kończycach Malych powiat cieszyński województwo śląskie.Wszyskie media w granicach działki.Atrakcyjna lokalizacja w pięknej,spokojnej okolicy(szkoła, p...

  • MEDIA w granicy REZERWACJA

    Kaczyce

    • 36 000 zł cena
    • 835 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 269 999 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu, ale przerażają Cię lata budowy i formalności? Gotowy "poziom zero": Wykonano już zaawansowane prace ziemne, bliskie poziomowi "zero" - oszczędność na p...

  • Ruptawa ostatnie 3 działki !
    1 / 8
    Ruptawa ostatnie 3 działki !

    Jastrzębie-Zdrój

    • 113 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    #dzialkitonaszaspecjalnosc NR OGŁOSZENIA: 379DZ1025 KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Do...

  • 1 / 4
    Działka Jastrzębie-Zdrój Ruptawa ul. Zachodnia

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Zachodnia

    • 210 000 zł cena
    • 2 490 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w dzielnicy Ruptawa w Jastrzębie-Zdrój, w spokojnej i zielonej części miasta, idealną pod budowę domu jednorodzinnego...

  • Działka Gołkowice ul. Podlaska

    Gołkowice » ul. Podlaska

    • 219 999 zł cena
    • 2 913 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2913 m², położoną w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz otwartych terenów zielonych. To...