• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Wytyczno

(1)
  • Działka,Wytyczno,Jezioro Wytyckie 45 arów budowlana

    Wytyczno

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Wytyczno, Jezioro Wytyckie 45 arów, budowlanaDziałka:- powierzchnia: 45ar- wymiary: 34/31 głębokość x 134 szerokość- kształt: prostokąt- ukształtowanie: płaska- działka pr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Lipniak gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka budowlana Lipniak gm. Konopnica

    Lipniak

    • 515 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1034 m (złożona z dwóch przylegających do siebie działek), sprzedawana wraz z udziałami w drodze.Nieruchomość zlokalizowana jest w spok...

  • Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin
    1 / 2
    Działka budowlana 10a z warunkami zabudowy Urszulin

    Zabrodzie

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 10a z warunkami zabudowy w miejscowości Zabrodzie gmina Urszulin. Wszystkie informacje pod numerem telefonu: [tel], [tel].

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Urszulin

    • 190 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki pierwsza działka o powierzchni 1086 m2 numer działki 327/10 i druga działka o powierzchni 1144 m2 numer działki 328/1 położona w miejscowości...

  • Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka
    1 / 9
    Działka pod Twój dom, 11,55 a, Kalinówka

    Kalinówka

    • 398 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki budowlanej dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w msc. Kalinówka przy ul. Sosnowej, gm. Głusk...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Lejno

    • 790 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko jeziora Zagłębocze miejscowość Lejno nr.110/1-cena 150 zł za metr kwadratowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka z zagospodarowaniem przestrzennym z planem na 4 domki....

  • Działka budowlwna
    Działka budowlwna

    Suchawa

    • 920 000 zł cena
    • 9 136 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w obrębie Suchawa, gm. Wyryki, nr ewid.171 przy szosie asfaltowej z jednej strony, z drugiej opiera się na starorzeczu rzeki Włodawki, można wykopać duży staw. Obo...

  • Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,
    Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,

    Nowy Orzechów

    • 72 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica,  powiat parczewsk...