• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Świętajno

(1)
  • Działka przy lesie, blisko dwóch jezior
    1 / 13
    Działka przy lesie, blisko dwóch jezior

    Świętajno

    • 130 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świętajno (Mazury) o pow. 1300 m2 przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą. Blisko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane z widokiem i dostępem do jeziora Buwełno!
    1 / 14
    Działki budowlane z widokiem i dostępem do jeziora Buwełno!

    Cierzpięty

    • 145 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości oferuje! Działki we wsi Cierzpięty (gmina Orzysz). Działki budowlane z dostępem do jeziora Buwełno (II klasa czystości). Powierzchnia gruntów od 1000 m2 do 160...

  • Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna
    1 / 9
    Pięknie położone działki budowlane koło Szczytna

    Rudka

    • 73 840 zł cena
    • 923 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w uroczej i spokojnej miejscowości Rudka w gminie Szczytno – sercu Mazur, w otoczeniu malowniczej przyrody i w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych je...

  • 59 arów na Kurpiach - OKAZJA 15 zł/m²
    1 / 5
    59 arów na Kurpiach - OKAZJA 15 zł/m²

    Pełty

    • 200 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow. 59 arów w urokliwej małej kurpiowskiej wsi Pełty gm. Myszyniec. 8 km od Myszyńca 48 km od Ostrołęki 170 km od Warszawy Lokalizacja: bardzo spokojne miejs...

  • ##Działka budowlana 0,1531 ha na Mazurach##
    1 / 8
    ##Działka budowlana 0,1531 ha na Mazurach##

    Cierzpięty

    • 110 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 94/11 w pięknej okolicy we wsi Cierzpięty gm. Orzysz, pow. piski. Działka płaska o powierzchnia 0,1531 ha z dostępem do drogi publicznej gminnej grunt...

  • SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora
    1 / 16
    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora

    Orzyny

    • 600 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną (księga wieczysta, pełna własność) ogrodzona o powierzchni 5002 m2 w miejscowości Orzyny z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki, gospoda...

  • Działka budowlana 1300 Mazury, Las, Jeziora, Rzeka
    1 / 8
    Działka budowlana 1300 Mazury, Las, Jeziora, Rzeka

    Spychowo

    • 119 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie. Mam do sprzedania działkę budowlaną w Spychowie, miejscowości mazurskiej. Poszukujesz działki pod swój nowy dom? Zależy Ci na najlepszej lokalizacji. Nie szukaj...

  • Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury
    1 / 4
    Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury

    Stare Kiejkuty

    • 169 900 zł cena
    • 1 675 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną niedaleko Szczytna o powierzchni 1675 m2 we wsi Stare Kiejkuty ( gmina Szczytno ). Numer ewidencyjny działki 238/1, która to znajduje się pomiędzy innymi...

  • Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk
    1 / 6
    Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Rańsk

    Rańsk

    • 515 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4000 metrów kwadratowych, budowlana, ogrodzona słupkami z siatką. Możliwa sprzedaż dodatkowego tysiąca metrów-wtedy oczywiście wyższa cena. Dostęp bezpośredni do jeziora. W...

  • 1 / 2
    Działka Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi główn...

  • Działka Świętajno/ Biały Grunt
    1 / 2
    Działka Świętajno/ Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany
    Działki budowlane Lipowa Góra Zachodnia Lemany

    Lipowa Góra Zachodnia

    • 75 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane na obrzeżach Szczytna

  • Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż
    1 / 15
    Szczytno działka pod budynki wielorodzinne z garaż

    Szczytno

    • 5 337 200 zł cena
    • 9 704 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Masz już plan na inwestycję? Mamy dla Ciebie działkę pod zabudowę dwóch budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną, parkingami oraz terenem zielonym...

  • Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,
    Działka budowlana Jerominy gm. Świętajno,

    Jerominy

    • 129 000 zł cena
    • 3 702 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jerominy, stanowiąca bardzo dobrą propozycję zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i jako inwestycja kapitałowa. Nier...

  • Działka na bliskich Mazurach blisko jeziora z WZ
    1 / 7
    Działka na bliskich Mazurach blisko jeziora z WZ

    Spychowo

    • 239 900 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w malowniczym Spychowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej działki o powierzchni 3014 m², położonej w urokliwym Spychowie, pomiędzy jezio...