• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Ryki

(2)
  • Sprzedam

    Ryki

    • 330 000 zł cena
    • 1 872 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Rykach przy ul Piaskowej o powierzchni 1872m kw..Nr.działki 3725.Na działce znajduje się dom parterowy do remontu o powierzchni 60 m kw, 2 budynki gosp...

  • Sprzedam

    Ryki

    • 330 000 zł cena
    • 1 872 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Rykach przy ul Piaskowej o powierzchni 1872 m kw.Nr działki 3725.Na działce znajduje się dom parterowy do remontu o powierzchni 60 m kw,2 budynki gospo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną Podwierzbie / Bobrowniki / Ryki / Dębl...

    Podwierzbie

    • 195 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, która znajduje się na terenie miejscowości Podwierzbie / Bobrowniki powiat rycki. Powierzchnia działki to ok. 0,56 ha. Działka znajduje się przy drodze...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Cudowie 4 km od Kozienic. Na działce stoi budynek w stanie surowym. Działka nieogrodzona, uzbrojona w media: prąd, wod.-kan. i światłowód. Więcej informacji na p...

  • Sprzedam daialke budowlana

    Chinów

    • 170 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziale budowlana z mediami 32x62 polozonej w m.Chinow. Udzial 1/1 id. 333/10. Posiadam tez dzialke 3 h obok w/w 73x410.

  • Działka, Michów, 10 ar, budowlana, wszystkie media

    Michów

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Michów, 10 ar, budowlana, wszystkie media Działka:- 1 linia zabudowy- 1000 m2- wymiary 45 szerokości x 22 głębokości- w sąsiedztwie domy jednorodzinneMedia: wszystkie w dz...

  • Działka 16 ar w miejsc. Gołąb pow. Lubartowski

    Gołąb

    • 100 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1600 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona z komórką.Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinn...

  • Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną okolice Puław

    Opatkowice

    • 140 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania działkę budowlanąo powierzchni 6800m2, wym. szer. 20m Wjazd od drogi asfaltowej Teren jest równy i suchy. Media w granicy. Działka z możliwoscia bud...

  • Działka budowlano-usługowa w Końskowoli gm. Puławy

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 590 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa o pow. 3000 m2 znajdująca przy ul. Lubelskiej w dobrej lokalizacji Końskowoli gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 3000 m2-kształt prostokąt...

  • Działka 22 MN 1072 m2 w Końskowoli gm. Puławy.

    Chrząchów

    • 330 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki (12 sztuk- sąsiadujące ze sobą) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MPZP) o powierzchni od 1072 m2 do 2684 m2 przy jednej z głównych ulic w drugiej linii zabudowy (cic...

  • Działka o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole (Gniewoszów)

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 6 461 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2-kształt nieregularny-płaskaWymiary:-szerokość - 17 m oraz 1...

  • Działka budowlana w Wysokim Kole gm. Gniewoszów.

    Wysokie Koło

    • 150 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3356 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 3356 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 23 m-długość - 160...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Rawa

    • 80 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 97a.w Rawie gm. Michów pow.Lubartów.Działka położona jest przy drodze asfaltowej.Prąd i woda z wodociągu w pa...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Pożogu

    Chrząchów

    • 180 000 zł cena
    • 2 194 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Pożóg, gmina Końskowola, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 130/1 Powierzchnia 2194 mkw Wymiar...

  • Działka budowlana Chinów
    1 / 7
    Działka budowlana Chinów

    Chinów

    • 210 000 zł cena
    • 2 287 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2287 m², położona w miejscowości Chinów (gm. Głowaczów) – idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i k...

  • Działka budowlana ok.20 ar Gołąb g. Michów

    Gołąb

    • 120 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie dane główne w ofercie dotyczą działki ok. 2000 m2 w miejscowości Gołąb gmina Michów 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona.Działka z wydanymi warunkami zabudowy...

  • Działka 32ar budowlana w b. dobrej cenie Nowodwór

    Nowodwór

    • 230 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga !!!Możliwość podziału powierzchni na pół.( proszę o telefon ustalenia indywidualne )Działka budowlana na obrzeżach miasta powiatowego LubartówWszystkie media w drodze KANALIZ...

  • Działka budowlana 15 ar Kozioł g. Baranów

    Kozioł

    • 110 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1500 m2 w miejscowości Kozioł g. Baranów 25 km od Puław. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Pierwsza linia zabudowy bez...

  • Działka budowlana 0.76 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 345 000 zł cena
    • 7 691 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 7691 m2 ( MPZP), (prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobrym...

  • Syndyk sprzda nieruchomość
    Syndyk sprzda nieruchomość

    Jaroszyn

    • 6 676 zł cena
    • 1 357 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Henryka Mizak, sygn. akt LU1S/GUp-s/583/2025, zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę nie ni...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Janików

    • 200 000 zł cena
    • 2 090 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2090m2 użytkowej.Znajdującej się w Janikowie pow.Kozienicki.Działka bez obciążeń finansowych,wpis w księdze wieczystej,posiada wszystkie me...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.
    1 / 12
    Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 26...

  • Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka
    1 / 7
    Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym, Śniadówka

    Śniadówka

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    „Działka 1200 m² z dojazdem asfaltowym – cisza, zieleń, Śniadówka” Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m² (20 × 60 m) położona w spokojnej, zielonej okolicy – na koń...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 198 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż 4 działki ( nr 193/11/12/13/14 ) o łącznej powierzchni 5945m2 z pozwole...

  • Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/14 o powierzchni 2045m2 z pozwoleniem na budowę i proj...

  • Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko
    1 / 6
    Działka Garbatka-Dziewiątka gm. Garbatka-Letnisko

    Garbatka-Dziewiątka

    • 27 000 zł cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 417 m2, zlokalizowana w miejscowości Garbatka-Dziewiątka w gm. Garbatka-Letnisko. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach: 20 m x 20,5 m ....

  • Działka budowlana Michów, Podwalna
    1 / 7
    Działka budowlana Michów, Podwalna

    Michów

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 11 arów, położona w samym centrum Michowa - idealna propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Na działce znajduje się...

  • Działka Piotrkowice ul. Naturalna

    Piotrkowice » ul. Naturalna

    • 337 425 zł cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Piotrkowice ul. Tarczyńska

    Piotrkowice » ul. Tarczyńska

    • 933 365 zł cena
    • 5 945 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.
    1 / 5
    Jaroszyn, pow. Puławy, działka budowlana 12a arów.

    Jaroszyn

    • 184 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz do...