• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Młynary

(1)
  • Działka budowlana Młynary gm. Margonin
    1 / 2
    Działka budowlana Młynary gm. Margonin

    Młynary

    • 71 700 zł cena
    • 957 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE Młynary, gmina Margonin Na sprzedaż 6 działek budowlanych w Młynarach. Wydane warunki zabudowy dla 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnosto...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Szamocin

    Szamocin

    • 209 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ DOMU JEDNORODZINNEGO W SZAMOCINIE powiat chodzieski Oferujemy na sprzedaż działkę z rozpoczętą budową domu wolnostojącego. Obecnie budynek w sta...

  • Działka Klotyldzin

    Klotyldzin

    • 116 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W KLOTYLDZINIE gmina Margonin Powierzchnia 877 m Nieruchomość położona niedaleko drogi asfaltowej, przy bezpośrednim wjeździe w głąb lasu....

  • Działka Chodzież ul. J. Kochanowskiego

    Chodzież » ul. Kochanowskiego

    • 550 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWO - USŁUGOWEJ, POŁOŻONY W CHODZIEŻY PRZY UL. J. KOCHANOWSKIEGO Powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 3039 m o nr ewidencyjnym 3810...

  • Działka Podstolice

    Podstolice

    • 107 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA PODSTOLICE, GMINA BUDZYŃ Nr działki: 226/2 Powierzchnia: 1207 m Atrakcyjna działka objęta MPZP Przeznaczenie w planie: 2MN - teren zabudow...

  • Działka Podstolice

    Podstolice

    • 105 500 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA PODSTOLICE, GMINA BUDZYŃ Nr działki: 226/3 Powierzchnia: 1190 m Atrakcyjna działka objęta MPZP Przeznaczenie w planie: 2MN - teren zabudow...

  • Działka budowlana Chodzież, J. Kochanowskiego
    Działka budowlana Chodzież, J. Kochanowskiego

    Chodzież

    • 530 000 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWO - USŁUGOWEJ, POŁOŻONY W CHODZIEŻY PRZY UL. J. KOCHANOWSKIEGO Powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 3039 m o nr ewidencyjnym 3810 Zgo...

  • Działka budowlana Podstolice gm. Budzyń
    Działka budowlana Podstolice gm. Budzyń

    Podstolice

    • 102 000 zł cena
    • 1 207 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA PODSTOLICE, GMINA BUDZYŃ Nr działki: 226/2 Powierzchnia: 1207 m Atrakcyjna działka objęta MPZP Przeznaczenie w planie: 2MN - teren zabudowy mieszka...

  • Działka budowlana Podstolice gm. Budzyń
    Działka budowlana Podstolice gm. Budzyń

    Podstolice

    • 102 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA PODSTOLICE, GMINA BUDZYŃ Nr działki: 226/3 Powierzchnia: 1190 m Atrakcyjna działka objęta MPZP Przeznaczenie w planie: 2MN - teren zabudowy mieszka...

  • Działka budowlana Margonin
    1 / 10
    Działka budowlana Margonin

    Margonin

    • 119 000 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W MARGONINIE POŁOŻONA TUŻ PRZY RYNKU ul. Ogrodowa DOSKONAŁA ALTERNATYWA NA NOWĄ INWESTYCJĘ Np. - BUDOWĘ NOWEGO BUDYNKU MIESZKALNEGO np. TYPU STODOŁA - PROWADZE...

  • Działka budowlana Klotyldzin gm. Margonin
    1 / 13
    Działka budowlana Klotyldzin gm. Margonin

    Klotyldzin

    • 120 225 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE Klotyldzin, gmina Margonin Pozostało tylko 5 działek na sprzedaż !!! Przedmiotem oferty są działki budowlane, położone w bliskiej odległo...

  • Działka budowlana Chodzież
    1 / 11
    Działka budowlana Chodzież

    Chodzież

    • 160 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1007 m położona w rejonie ul. Ofiar Gór Morzewskich. Działka płaska, w kszta...

  • Działka budowlana Zacharzyn gm. Chodzież
    1 / 10
    Działka budowlana Zacharzyn gm. Chodzież

    Zacharzyn

    • 100 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W ZACHARZYNIE Gmina Chodzież Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1055 m wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka płaska,...

  • Działka budowlana Grabionna gm. Miasteczko Krajeńskie,
    1 / 6
    Działka budowlana Grabionna gm. Miasteczko Krajeńskie,

    Grabionna

    • 864 000 zł cena
    • 4 695 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grabionna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 695 m², położona w gminie Miasteczko Krajeńskie (woj. wielkopolskie, powiat pilski). Działka zabudowana jest dwoma budy...

  • Działka budowlana Bartodzieje gm. Wągrowiec
    Działka budowlana Bartodzieje gm. Wągrowiec

    Bartodzieje

    • 125 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W BARTODZIEJACH Gmina Wągrowiec DZIAŁKA POD TWÓJ WYMARZONY DOM, POŁOŻONA NA WYJĄTKOWYM OSIEDLU POD WĄGROWCEM ! Przedstawiamy na sprzedaż działkę zlokalizowan...

  • Działka budowlana Bartodzieje gm. Wągrowiec
    1 / 7
    Działka budowlana Bartodzieje gm. Wągrowiec

    Bartodzieje

    • 107 300 zł cena
    • 851 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE W BARTODZIEJACH Gmina Wągrowiec. Atrakcyjna lokalizacja, odległość do Wągrowca wynosi TYLKO 5,3 km Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane z wyda...

  • Działka 0,21 ha w Kaliszanach Kolonii gm. Józefów.

    Kaliszany

    • 175 000 zł cena
    • 2 085 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2085 m2 z zabudowaniami w postaci domu drewnianego i zabudowań gospodarczych 300 metrów w linii prostej do Wisły w m. Kaliszany Kolonia g. J...

  • Działka budowlana Bogdanowo
    Działka budowlana Bogdanowo

    Bogdanowo

    • 275 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bogdanowie koło Obornik Wlkp. Powierzchnia działki 935m2. Wszystkie media doprowadzone do działki. W razie zainteresowania proszę o kontakt.