działka na sprzedaż
3 lis 2024

Działka Podstolice

woj. Wielkopolskie pow. chodzieski gm. chodzieski
Dodane 1 rok temu, Niedziela, 3 listopad 2024 06:20
105 500 zł 1 190 m2
105 500 zł 1 190 m2 89 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 190 m2
Cena za metr 89 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36872755

Opis

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA
PODSTOLICE, GMINA BUDZYŃ

Nr działki: 226/3
Powierzchnia: 1190 m
Atrakcyjna działka objęta MPZP
Przeznaczenie w planie: 2MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
UCHWAŁA NR XXXIII/357/2022 RADY MIEJSKIEJ W BUDZYNIU z dnia 21 czerwca 2022 r

Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej (asfaltowej).
Media: działka gruntu nieuzbrojona; wodociąg w działce, kanalizacja w przyległej drodze, prąd po drugiej stronie ulicy.
Atrakcyjne położenie działki gruntu w centrum wsi: naprzeciw mieści się świetlica wiejska, plac zabaw dla dzieci, boisko, wybieg stadniny koni.
W miejscowości Podstolice znajduje się sklep ogólnospożywczy, kościół, przystanek autobusowy.
Odległość do Budzynia wynosi 8 km, do Podanina 4 km, do Chodzieży 9 km, do Margonina 9 km.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SĄSIEDNIEJ DZIAŁKI !

Zapraszamy na prezentację.
WSPÓŁPRACUJEMY Z DOŚWIADCZONYMI PARTNERAMI FINANSOWYMI, ZAPEWNIAJĄC PEŁNĄ OBSŁUGĘ W ZAKRESIE KREDYTOWYM.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 254
  • Data aktualizacji: 2024-11-03
  • ID ogłoszenia: K36872755
  • Źródło: Biuro Obrotu Nieruchomościami
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Podstolice, cena: od 89 675 do 121 325 zł, powierzchnia: od 1012 do 1369 m2
BO
Biuro Obrotu Nieruchomościami Biuro nieruchomości · 50 ogłoszeń