• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Milejów

(1)
  • działka budowlana Milejów
    działka budowlana Milejów

    Milejów

    • 120 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Milejów, ul. Kolejowa Oferuję działkę budowlaną nr 179/34 o powierzchni 8 arów, położoną w spokojnej i zielonej części Milejowa. To idea...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka świdnik

    Świdnik

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 047 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, 40 ar, Świdnik, przy Lotnisku. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego przewidziana pod aktywność gospodarczą z przeznaczeniem pod zabudowę przemysło...

  • Piękna, ustawna działka blisko jeziora - Dratów

    Dratów

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskowąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii pro...

  • 1 / 4
    Ludwin - duża działka usługowa 75a

    Ludwin

    • 240 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ludwin - ładna i ustawna działka o powierzchni 75 arów z przeznaczeniem zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłowym. Blisko zarówno Łęcznej, Bogdanki, Lublina jak i Pojez...

  • 1 / 3
    Działka świdnik

    Świdnik

    • 250 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, usługowa, ŚwidnikDziałka:- wymiary 30x55- gaz, prąd (siła), wodociąg, Lokalizacja:- Świdnik- na przedmieściach, droga utwardzona/szutrowa- w sąsiedztwie inne budynki oraz...

  • Piękna działka budowlana blisko lasu- 17ar-Świdnik

    Świdnik » ul. Wiosenna

    • 600 000 zł cena
    • 1 721 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, Działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych.Opis działki:- powier...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Majdanie Zahorodyńskim
    Sprzedam działkę budowlaną w Majdanie Zahorodyńskim

    Majdan Zahorodyński

    • 69 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjno-budowlana ,położona w odległości ok. 200 mtr od lustra wody ,nad jeziorem w Majdanie Zahorodyńskim.Bliski dostęp do wody pitnej i energii elektrycznej ,dzia...

  • Uzbrojona działka. Gm. Puchaczów

    Puchaczów

    • 135 000 zł cena
    • 1 594 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gm. Puchaczów, Turowola - kolonia.1600m2 - uzbrojona, płaska, kwadratowa działka budowlana.Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana.1,5...

  • Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena
    1 / 16
    Pakiet: dom, kilka działek - jedna cena

    Zawieprzyce

    • 360 000 zł cena
    • 5 437 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zagospodarowana działka budowlana, z domem letniskowym ok. 24 m kw.,w malowniczym otoczeniu lasów na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim oraz dwie oddzielne działki łąka i las, każda z...

  • Piękna działka budowlana blisko lasu- 17ar-Świdnik

    Świdnik » ul. Wiosenna

    • 600 000 zł cena
    • 1 721 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie
    1 / 11
    Dratów Kolonia - działka rolno-budowlana, woj. lubelskie

    Dratów

    • 180 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 11 000 m2 zlokalizowaną na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia w gminie Ludwin. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Prze...

  • Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki
    Działka budowlana Siostrzytów gm. Trawniki

    Siostrzytów

    • 108 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka Budowlana obręb Siostrzytów, Gmina Trawniki, powiat Świdnicki, woj. lubelskie pow. 1000 m2, możliwość dokupienia działki rolnej na powiększenie dz. budowlanej cena :108...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Świdnik

    • 289 000 zł cena
    • 781 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnym miejscu w Świdniku obok przychodni ARETE, przy szosie media, blisko sklepy. Zapraszam do obejrzenia. Cena do uzgodnienia...

  • działka budowlana 1000m2 w Łęcznej, osiedle Kol. Trębaczów
    1 / 7
    działka budowlana 1000m2 w Łęcznej, osiedle Kol. Trębaczów

    Łęczna

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 165/2 o pow 1000 m2 ( wymiary ok. 24,1 m x 41,5m) położoną w Łęcznej (miasto) na Osiedlu Kol. Trębaczów wraz z udziałem 1/2 w drodze wewnętrznej (szer...

  • Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn
    Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn

    Charlęż

    • 360 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn o powierzchni 2997 mkw. w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi wewnętrznej. Nieruchomość położona w centrum miejsc...

  • Działka budowlana Łęczna, Chełmska
    1 / 5
    Działka budowlana Łęczna, Chełmska

    Łęczna

    • 215 000 zł cena
    • 5 805 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoja prywatna enklawa w Łęcznej - 58 arów wolności przy ul. Chełmskiej! Szukasz miejsca pod budowę domu, które nie kończy się tam, gdzie zaczyna się płot sąsiada? Ta oferta to...

  • Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż.
    1 / 3
    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż.

    Łęczna

    • 179 000 zł cena
    • 5 113 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż. Działka pod zabudowę jednorodzinną, tuż pod miastem, z dostępem do rzeki Wieprz. Działka o łącznej powierzchni ponad 51 ar,...