• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kozin

(1)
  • Działka Kozin

    Kozin

    • 99 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie pięknie położone działki budowlane z widokiem na pola i las o pow. 1916 m2. Kupując działkę mamy już swój las o pow. około 700 m2. Lokalizacja: Kozin, gmina Lubi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana 65 km od W-wy blisko zalewu i lasu cisza-s

    Nowe Miasto

    • 110 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy na 7 domów jednorodzinnych całorocznych w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony,...

  • Działka budowlana 65 km od W-wy blisko zalewu i lasu cisza-spokuj

    Nowe Miasto

    • 220 000 zł cena
    • 7 618 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana

    Nowe Miasto-Folwark

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakow...

  • Działka budowlana 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakowe...

  • Działka z warunkami zabudowy na 5 domów

    Nowe Miasto-Folwark

    • 290 000 zł cena
    • 7 618 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy na 5 domów jednorodzinnych całorocznych w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony,...

  • Działka 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony, 65 km od Warszawy 14...

  • Działki budowlane w pięknej lokalizacji
    1 / 8
    Działki budowlane w pięknej lokalizacji

    Kozłówka

    • 98 000 zł cena
    • 1 398 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam ofertę sprzedaży 5 działek budowlanych o powierzchni 1398 m2 każda. Położone zaledwie 10 km od urokliwego miasta Pułtusk znanego z malowniczego Starego Miasta i bogatej h...

  • Działka nad Jeziorem Krasne - zabud. jednorodzinna

    Krasne

    • 190 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Krasne - prawie 20ar ustawnej działki pod zabudowę jednorodzinnąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Krasne - zaledwie 250m od brzegu w li...

  • Spokojna okolica, świetna lokalizacja Działki w Lipie
    1 / 10
    Spokojna okolica, świetna lokalizacja Działki w Lipie

    Lipa

    • 53 640 zł cena
    • 894 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 16 działek budowlanych (1 sprzedana) położonych w miejscowości Lipa, w gminie Pułtusk. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę dom...

  • Atrakcyjna działka dla dewelopera w Ciechanowie przy ulicy S
    Atrakcyjna działka dla dewelopera w Ciechanowie przy ulicy S

    Ciechanów

    • 750 000 zł cena
    • 2 517 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka dla dewelopera w Ciechanowie przy ulicy Szwanke. Zgodnie z planem zagospodarowania Uchwała Nr 629/XLVI/2018 Rady Miasta Ciechanów jest przeznaczona pod budownict...

  • Sprzedam działkę budowlaną 1200 m
    Sprzedam działkę budowlaną 1200 m

    Strzegocin

    • 155 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1200 M Działka ogrodzona z bramą i furtką. Działka położona jest w Strzegocin gmina Świercze 15 km od Nasielska Działka posiada prawo zagospodarowania przestrzen...

  • sprzedam
    1 / 7
    sprzedam

    Orzyc

    • 250 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka położona w zjawiskowym miejscu ,blisko rzeka Orzyc (200 metrów)z żabami i bobrami. Działka graniczy z lasem. Blisko media,dojazd drogą asfaltową .Sprzedaż w całości. Konta...

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Krzynowłoga Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC.Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w m...

  • Działki | Sprzedaż | Bielin | 1313 m2

    Ciechanów

    • 105 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 68/8 oraz 68/10 o łącznej powierzchni 1313 m2 położoną w miejscowości Bielin gm. Ciechanów. PRZEZNACZENIE:- decyzja o warunkach zabudowy na...

  • Działki z warunkami zabudowy | Domy jednorodzinne | Sońsk
    1 / 14
    Działki z warunkami zabudowy | Domy jednorodzinne | Sońsk

    Sońsk

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki w miejscowości Sońsk, przy ulicy Ciechanowskiej Działki posiadają wydane warunki zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna parter i poddasze użyt...

  • Działki Budowlane Nowe Miasto pow. Płoński
    1 / 7
    Działki Budowlane Nowe Miasto pow. Płoński

    Henrykowo

    • 77 700 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży dwie działki budowlane 1103 m2 i 1036 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu całorocznego w Henrykowie koło Nowego miasta nad rzeką Soną. Dojazd do działek...

  • Na sprzedaż działka budowlana 13a - Ciechanów 10km

    Kownaty-Borowe

    • 89 000 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 118/10 o powierzchni 1326 m2 położoną w miejscowości Kownaty Borowe, gmina Ojrzeń, powiat ciechanowski, w północnej części województwa ma...

  • Działka pod zabudowe jenorodzinną
    1 / 13
    Działka pod zabudowe jenorodzinną

    Pułtusk

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m² z warunkami zabudowy – Pułtusk, ul. Przemiarowska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w Pułtusku przy ul. Przemiarow...

  • Super okazja!! Budowlane działki w sielskiej okolicy
    1 / 7
    Super okazja!! Budowlane działki w sielskiej okolicy

    Sokołówek

    • 140 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki o powierzchni 1000 m2 każda położone są w Sokołówku-blisko Radzymina, niedaleko rzeki Bug. Jest to niezwykle malownicza okolica, znajduje się po drodze na Kuligów. Ka...

  • Działka pod firmę lub 2 domy | Przybyszewo | media

    Przybyszewo

    • 599 000 zł cena
    • 2 110 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2110 m², położona w Przybyszewie, w bardzo dobrej lokalizacji zarówno pod działalność gospodarczą, jak i zabudowę mieszkanio...

  • 1 / 4
    DUŻA OGRODZONA DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ

    Drążdżewo

    • 120 000 zł cena
    • 5 436 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ogrodzoną działkę rolno-budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i możliwością podziału na mniejsze działki!!! Działka ma powierzchnię 5436 m2. Na dzia...

  • Działka budowlana Bartniki gm. Puszcza Mariańska
    1 / 9
    Działka budowlana Bartniki gm. Puszcza Mariańska

    Bartniki

    • 435 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jeśli szukasz dużej działki w otulinie lasu, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego kontaktu...

  • Działki | Sprzedaż | 2623 m2 | Chruszczewo

    Chruszczewo » ul. Mławska

    • 260 000 zł cena
    • 2 623 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/13 oraz 13/14 położone w Chruszczewie gm. Ciechanów w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Mławskiej o łącznej powierzchni 2623 m2.PRZEZNACZENIE:...

  • Działka budowlana + bonus w pakiecie
    1 / 2
    Działka budowlana + bonus w pakiecie

    Załęże-Ponikiewka

    • 4 800 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załęże Ponikiewka (gmina Młynarze powiat Makowski) Szukasz miejsca pełnego spokoju i natury? Mam na sprzedaż piękne działki budowlane (WZ) w otoczeniu lasów, z dostępem do mediów n...

  • Działka budowlana w centrum Ciechanowa
    Działka budowlana w centrum Ciechanowa

    Ciechanów

    • 210 zł cena
    • 1 915 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w centrum Ciechanowa, ul. Nowozagumienna. Zabudowa - domy jednorodzinne. Wszystkie media dostępne w drodze znajdującej się przed działką. Po szczegó...

  • duża ogrodzona działka z PNB
    1 / 3
    duża ogrodzona działka z PNB

    Drążdżewo

    • 120 000 zł cena
    • 5 436 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Sprzedam ogrodzoną działkę rolno-budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i możliwością podziału na mniejsze działki!!! Działka ma powierzchnię 5436 m2...

  • Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,
    Działka budowlana Przeradowo gm. Szelków,

    Przeradowo

    • 220 000 zł cena
    • 6 363 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy w sprzedaży ostatnią działkę rekreacyjno-budowlaną z możliwością zabudowy całorocznej o pow. 6363 m.kw.  Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo - rzadka zabudow...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1288 m2 w Chruszczewie.
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1288 m2 w Chruszczewie.

    Ciechanów

    • 150 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1288 m2 w Chruszczewie, nieopodal Ciechanowa. Dogodna lokalizacja działki oraz przyłącze wodne, prąd, gaz i kanalizacja obok działki. Aktualna dec...

  • 1 / 2
    Działka Strzegocin ul.

    Strzegocin

    • 90 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka budowlana nr 179/6 o powierzchni 1099m² położona w Strzegocinie. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym panuje cisza,...

  • 1 / 4
    Działki z WZ 10-15 arów | Sprzedaż | gm.Ciechanów

    Ciechanów

    • 120 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchniach od 1005 m2 do 1480 m2 położone przy ulicy Leśnej na terenie gminy Ciechanów (Stary Śmiecin / Gąski), w północnej części województwa m...