• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jadwinin

(2)
  • Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic
    1 / 2
    Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic

    Jadwinin

    • 2 000 000 zł cena
    • 9 876 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 9876 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, w gminie Pabianice, powiecie pabianickim. To idealna propozycja dla...

  • Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin
    1 / 2
    Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin

    Jadwinin

    • 1 590 000 zł cena
    • 15 879 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m² w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej pr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 7 500 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działke w centrum Łodzi z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną. Szacunkowy PUM 5000 Sprzedaż nieruchomości po uzyskaniu prawomocnego PnB. Kontakt: Linda Tw...

  • Działka pod twój dom przy lesie – okolice Lutomierska.
    1 / 12
    Działka pod twój dom przy lesie – okolice Lutomierska.

    Apolonia

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż piękną działkę budowlaną położoną w niewielkiej miejscowości letniskowej Apolonia, znajdującej się między Lutomierskiem a Wodzieradami. Działka przede wszystkim...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Bujny Szlacheckie

    • 153 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Państwa. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3.400 m2, płaską, prostokątną, z mediami w drodze (woda, energia elektryczna), zlokalizowaną w Bujnach Szlacheck...

  • 1 / 4
    Działka Lutomiersk ul. Kilińskiego

    Lutomiersk » ul. Kilińskiego

    • 270 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1970 m2 położoną w Lutomiersku (róg ulic KIlińskiego i Zielnej) - w powiecie pabianickim. Działka ma kształt prostokąta, jest og...

  • Działka Łódź Bałuty rynek pierwotny ul. Józefa Zaliwskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Zaliwskiego

    • 449 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 1 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łódź, ul. Zaliwskiego 33Chcesz się budować? Ale obawiasz się papierologii i biegania po urzędach? Mamy dla Ciebie rozwiązan...

  • Działka budowlana Łask
    1 / 9
    Działka budowlana Łask

    Wola Łaska

    • 149 900 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE AKTUALNE Prąd i woda w drodze dojazdowej . Waruki zabudowy wydane. Uregulowany status własności.Sprzedam działkę budowlaną w Łasku.Działka położona vis a vis jednostki...

  • Działka Łódź Łagiewniki ul. Przepiórcza

    Łódź » ul. Przepiórcza

    • 349 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz zielonego, cichego miejsca blisko miasta - i chcesz zacząć budowę bez czekania na formalności? Mam dla Ciebie 4 działki budowlane w Łagiewnikach, z indywidualnymi pozwoleni...

  • Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP
    1 / 10
    Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta,...

  • Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja
    1 / 8
    Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja

    Łódź

    • 3 190 000 zł cena
    • 8 450 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedna z najpiękniejszych, naturalnie położonych posiadłości na terenie Łodzi. Działka niemal 8500m2 + Dom o powierzchni 217 m2. Idealna do cichego zamieszkania z rodziną, ale także...

  • Sprzedam działkę Dziektarzew gmina Lutomiersk
    Sprzedam działkę Dziektarzew gmina Lutomiersk

    Dziektarzew

    • 282 425 zł cena
    • 4 345 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Dziektarzewie gmina Lutomiersk, z prawem budowlanym. Możliwość podziału na 3 działki. W drodze prąd, wodociąg. Cena do negocjacji.

  • Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi
    1 / 9
    Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi

    Zofiówka

    • 120 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam państwo działkę o powierzchni 523mkw, zlokalizowanąw miejscowości Zofiówka ok. 25 km od Łodzi. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką. Brama wjazdowa od drogi polne...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Wodzierady

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną okolice Łasku wymiary 1450m. Działka jest uzbrojona oraz ogrodzona .Warunki zabudowy sa wydane . Cicha ,spokojna okolica. Po więcej info zapraszam na pri...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 6
    Działka z warunkami zabudowy

    Marki

    • 85 000 zł cena
    • 2 718 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – cisza, las i rzeka! Łączna powierzchnia 2718 m2. Działka o dużym potencjale, położone z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury – w...

  • Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica
    1 / 8
    Działka budowlana koło Łodzi 4km od węzła S8 Modlica

    Modlica

    • 250 000 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną 4km od węzła Rzgów trasy S8 / A1 w miejscowości Modlica. W cichej i spokojnej okolicy, nieopodal Rezerwatu Molenda i słynnych lasów tuszyńskich....

  • Działka Budowlana MPZP
    1 / 4
    Działka Budowlana MPZP

    Świerczyna

    • 120 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlano powierzchni 1067m2 w miejscowości Świerczyna gm Dłutów w otoczeniu lasów o nr ewi. 151/3, wymiary szerokość 29,5 m długość 36 m. Działka posiada MPZP gdz...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Łódź

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam na sprzedaż działkę w lesie w Księżych Mlynach nie daleko Poddebic powierzchnia 400m2 ale wydaje sie wieksza to nie jest ROD Działka w lesie nie daleko kurort Jezior...

  • Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną
    1 / 9
    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną

    Bądzyń

    • 180 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną w miejscowości Tuszyn- Bądzyn, potwierdzone warunki zabudowy mieszkalnej. Działka narożna, doświetlona przez słońce, plus cień od drzew. Prą...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działki budowlane w malowniczej okolicy Łodzi o pow.1387m2, o wym.21mx68m, 999m2 o kształcie trójkąta o wym.40mx43mx55m, z projektem domu Azuryt o pow.170m2, o...

  • Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Łódź Widzew, Różki ul. Strykowska

    Łódź » Widzew » ul. Strykowska

    • 385 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlano-usługową o pow. 1500m2 z projektem budynku mieszkalnego o pow. 184m2 z dwoma garażami oraz aktualnym pozwoleniem na budowę wydanym 31.01.2022...

  • Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

  • Działka Łódź Widzew ul. Mileszki

    Łódź » Widzew » ul. Mileszki

    • 530 000 zł cena
    • 2 005 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2005m2 położona w Łodzi/ Mileszki. Nieruchomość idealna pod inwestycje lub budownictwo jednorodzinne. Szybki dojazd do centrum i do autostrady. Sąsiedztw...

  • Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!
    1 / 16
    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Teren z halami po kurnikach
    1 / 8
    Teren z halami po kurnikach

    Rzgów

    • 1 999 000 zł cena
    • 9 055 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji okolice Rzgowa, blisko trasy szybkiego ruchu S-8, drogi Krajowej 91 ( Trasy Katowickiej) . Świetny szybki dojazd do Rzgowa, Łodzi, Piotrkowa...

  • Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska
    1 / 16
    Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pięknym otoczeniu lasu oraz innych nowych zabudowań całorocznych oraz rekreacyjnych. Około 5 minut samochodem do zalewu Jeziorsko. Dojazd do działki utwardzony. Do dział...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Wardzyn

    • 225 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1059 m² – Wardzyn, gm. Brójce | asfalt, media, blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1063 m² położona w miejscowości Wardzyn (gmina Brójce), w...

  • Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza
    1 / 3
    Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza

    Wola Łaska

    • 145 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m² w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni...

  • Nowe

    Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 507 150 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z PnB zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztw...

  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Łódź Polesie, Zdrowie-Mania

    Łódź » Polesie

    • 14 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do wynajęcia teren o pow. ok 8000 m2 na Polesiu w okolicach al. Włókniarzy z własnym, niezależnym wjazdem bezpośrednio od ulicy. Grunt ogrodzony, nieutwardzony, częściowo wy...