• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Dobryszyce

(1)
  • Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona
    1 / 4
    Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona

    Dobryszyce

    • 470 000 zł cena
    • 4 304 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4304m2, położenie - Blok Dobryszyce ul. Zielona Trzecia działka od skrzyżowania z ul. Akacjową działki 497/1, 497/2, 497/3, 497/4 obręb 0001 Blok Dobryszyce Wymiar...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kleszczów, Czyżów, łódzkie
    1 / 8
    Kleszczów, Czyżów, łódzkie

    Czyżów

    • 155 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1500 m2 . Działki nie podlegają nowej ustawie o gruntach rolnych i leśnych MPZP. Do sprzedania jest też działka 7000 m 2 tuż przy Widawce,po zachodniej stronie G...

  • Sprzedam działkę budowlaną częściowo zabudowaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną częściowo zabudowaną

    Radomsko

    • 270 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 30 x 46 m,ogrodzona ( w tym brama,furtka),zagospodarowana (obsadzona z przodu srebrnymi świerkami)..Media:woda,światło (220 V,siła),kanalizacja miejs...

  • działki z jeziorami prywatnymi- TANIO !
    1 / 8
    działki z jeziorami prywatnymi- TANIO !

    Radomsko

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki budowlane , przemysłowe , rekreacyjne ,rolne W cenie już od 39 zł / m 2 Do wyboru 107 działek ! Media : woda , prąd , kanalizacja , telefon , gaz -w zależnoś...

  • Radomsko k/ Łódzka Strefa Ekonomiczna
    1 / 8
    Radomsko k/ Łódzka Strefa Ekonomiczna

    Radomsko

    • 49 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki : przemysłowe , budowlane , rekreacyjne , rolno- leśne oraz rolne z możliwością zabudowy . Posiadam tereny bezpośrednio przy Łódzkiej Strefie Ekonomicznej mia...

  • Działka budowlana Radomsko atrakcyjna

    Radomsko

    • 230 000 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną o powierzchni 857 M2 plus droga dojazdowa utwardzona ( droga na własność) Działka mieści się w miejscowości Strzała gmina Gidle  Na dział...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Lgota Wielka

    • 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 900m2 w Lgocie Wielkiej ul. Szkolna powiat radomszczański woj. Łódzkie 14km do Radomska, 30km do Bełchatowa blisko sklepy, szkoła, poczta. Cena 110 tys d...

  • Działki w Radomsku - BEZTERMINOWE WARUNKI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 111 500 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową z BEZTERMINOWYMI WARUNKAMI ZABUDOWY, o powierzchni 1135m2.Położona w Radomsku, ul. Kukuczki. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację do...

  • Działka z MPZP - idealna pod budowę domu!

    Radomsko

    • 150 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę bardzo blisko centrum - Radomsko, ul. Piaskowa. Zgodnie z MPZP teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną, co czyni go idealnym pod budowę domu. Nie trzeb...

  • Ziemię na działki w Kleszczowie
    1 / 3
    Ziemię na działki w Kleszczowie

    Czyżów

    • 155 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    w gminie Kleszczów woj łódzkie, sprzedam. Wyjątkowa lokalizacja ,wszystkie media. Całość 3000 m2 lub do wydzielenia działki 2 x 1500 m2 ,bardzo ciekawa okolica ,wiele atrakcji w b...

  • Działki 10 km od Radomska z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 96 200 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową, o powierzchni 962m2. Położona w Kletni, blisko Radomska.Bardzo dobra lokalizacja. WYDANE WARUNKI ZABUDOWY - kupujesz i od razu możesz za...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy d...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne
    Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 95 000 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy do kont...

  • Działka budowlana - 5km do centrum Radomska!

    Radomsko

    • 225 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Andersa/Bażantów.Powierzchnia działki 1500 m2.Media: -woda w drodze,-prąd w drodze. Atuty lokalizacji:Działka położona w spokojnej okolic...

  • Działka budowlana Radomsko, ul. Tatarska

    Radomsko

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Tatarska. o powierzchni ok. 1000 m2. Media:-Woda w drodze,-prąd w drodze.To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu, a jedn...

  • Sprzedam działke budowlaną do 3000 m²
    Sprzedam działke budowlaną do 3000 m²

    Brudzice

    • 75 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną o powierzchni od 1500 m² do 3000 m² . Działka czysta położona w spokojnej cichej lokalizacji dojazd droga utwardzona, media prąd, woda ,kanalizacj...

  • Dzialka budowlana
    Dzialka budowlana

    Radomsko

    • 100 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę 24ary ul Sucharskiego. Prąd woda oraz gaz z sieci

  • Działka na sprzedaż – Kamieńsk, spokojna okolica

    Kamieńsk

    • 75 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 960 m², położona w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Kamieńsk. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co daje duże możliwości z...

  • Działka budowlana ,centrum miasta
    1 / 8
    Działka budowlana ,centrum miasta

    Radomsko

    • 300 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, centrum miasta. ogrzewanie CO systemowe -sieć miejska PGK Radomsko ul. Wilsona 7 , blisko centrum , wszystkie media woda , gaz sieciowy, kanalizacja, prąd , in...

  • Działka budowlana w Radomsku - wszystkie media

    Radomsko

    • 123 000 zł cena
    • 673 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 673 m² składająca się z dwóch działek (204 i 205)położona w Radomsku, ul. Akacjowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym plan...

  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Krępa ul. Krępa

    Krępa

    • 60 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o pow. ok. 1000 m2 , położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Krępa (powiat poddębicki) , w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i...