działka na sprzedaż
4 mar 2025

Działka Zawada

woj. Pomorskie pow. chojnicki gm. chojnicki
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 4 marzec 2025 00:20
515 000 zł 2 334 m2
515 000 zł 2 334 m2 221 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 334 m2
Cena za metr 221 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37030629

Opis

SPRZEDAŻ - DZIAŁKA BUDOWLANA 23,34 ar, uzbrojona, przy drodze utwardzonej, lokalizacja nieuciążliwa, Zawada gmina Turawa, 3 km. od Opola.

SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA na domek do remontu lub mieszkanie 1-2 pokojowe - Opole i okolice !!!
Proponujemy Państwu dużą działkę budowlaną o pow. 2334 m2. usytuowaną w Zawadzie /ok. 3 km. od Opola/, w otoczeniu innych działek budowlanych, przy drodze utwardzonej i asfaltowej.
Działka w kształcie prostokąta, wymiary ok. 35 x 67 m. usytuowana przy nieruchliwej drodze . Kształt i wielkość działki umożliwia realizację każdego projektu, w szczególności rozległego domu parterowego.
Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, działka ta oznaczona jest symbolem 20 MN i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem i niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.

Atrakcyjna lokalizacja : spokojna wioska obok Opola, okolica z nową zabudową mieszkalną, działka w niewielkiej odległości od niezbędnej infrastruktury handlowej , bardzo dobre połączenie z Opolem i obwodnicą .

Media przy działce : woda, prąd , kanalizacja .

Szukasz Kredytu na Zakup. Udzielimy bezpłatnej pomocy kredytowej na zakup nieruchomości, wszystko załatwisz w naszym biurze. Konsultant od wszelkich formalności kredytowych oraz zasad przyznawania kredytu, pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę z kilkunastu Banków z którymi współpracuje. Kontakt do eksperta kredytowego: Ida Zapart tel. Pokaż numer telefonu, email: [email]