działka na sprzedaż
6 lut 2025

Działka w pobliżu lasu Wolica-Janki od mkwadrat.eu

woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:40
1 185 000 zł 1 950 m2
1 185 000 zł 1 950 m2 608 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 950 m2
Cena za metr 608 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36988675

Opis

Działka położona jest w miejscowości Wolica gm. Nadarzyn, koło Janek - okolica cicha, spokojna przy lesie, zabudowana domami jednorodzinnymi.

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu.

Do Centrum Handlowego Janki - 3 km.

Media: prąd, woda,kanalizacja , gaz i telefon w drodze przyległej do działki.

Zgodnie z planem zagospodarowania działka posiada symbol ML/M / jednorodzinna z usługami /

Polecam.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Droga dojazdowa: Utwardzona; Ogrodzenie: Brak;

MEDIA:
Ujęcie wody: Miejska w drodze; Prąd: W drodze; Gaz: W drodze; Rodzaj kanalizacji: Miejska w drodze;

WARUNKI ZABUDOWY:
Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego;

POLA DODATKOWE:
Tagi ogolne: ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż, oferty nieruchomości online, ogłoszenia nieruchomości online, biuro nieruchomości Grodzisk Mazowiecki, biuro nieruchomości Pruszków, gratka nieruchomości, morizon nieruchomości, szybko nieruchomości, otodom nieruchomości, gumtree ogłoszenia nieruchomości, klikmapa, tabelaofert, oferty net;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !