działka na sprzedaż
24 paź 2024

Działka Szczawnica

woj. Małopolskie pow. nowotarski gm. nowotarski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 24 październik 2024 14:21
485 000 zł 1 023 m2
485 000 zł 1 023 m2 475 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 023 m2
Cena za metr 475 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36862020

Opis

Działka budowlana 10ar w Szczawnicy w górach Pieniny.

Nieruchomość o numerze 5554 (obręb 1) Szczawnica.
Cena: 485tys. zł.

W planie MPZP ujęta jako MN czyli budownictwo jednorodzinne.

Działka budowlana w regionie inwestycyjnym, terenie najwyżej położonym widokowo przy ulicy Pod Sadami w Szczawnicy.
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się zabudowania inwestycyjne pod wynajem krótkoterminowy, który jest główną formą biznesu w pienińskim Uzdrowisku Szczawnica.

Działka ma dostęp do drogi Gminnej (100 metrów nieutwardzonej)

Więcej informacji:
DJ-NIERUCHOMOŚCI Dariusz Jakóbik

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 32
  • Data aktualizacji: 2025-08-18
  • ID ogłoszenia: K36862020
  • Źródło: DJ INVEST
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Szczawnica, cena: od 412 250 do 557 750 zł, powierzchnia: od 870 do 1177 m2
DI
DJ INVEST Biuro nieruchomości · 10 ogłoszeń

DJ INVEST Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika