działka na sprzedaż
27 cze 2024

Działka Marysinek ul.

woj. Mazowieckie pow. mławski gm. mławski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 27 czerwiec 2024 10:50
1 950 000 zł 13 571 m2
1 950 000 zł 13 571 m2 144 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 13 571 m2
Cena za metr 144 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K36665242

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki usługowo-mieszkaniowej zlokalizowanej w miejscowości Marysinek, w gminie Błonie.

Numer ewidencyjny działki: 25/7
Powierzchnia: 13 571 m2
Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: UM - tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej

Działka ma wymiary około 136 m x 100 m i posiada dostęp do mediów tj. prąd, woda i kanalizacja.

Ukształtowanie - teren płaski
Ogrodzenie - brak
Droga dojazdowa -  asfaltowa 
Obecna zabudowa - brak

Nieruchomość cieszy się doskonałą lokalizacją - usytuowana jest bezpośrednio przy DK 92, naprzeciwko stacji benzynowej BP w Bramkach. Jest to idealne miejsce do prowadzenia działalności usługowej.

Cena 1 950 000 zł

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.

Pokaż numer telefonu Numer oferty: OSN200292
  • Data aktualizacji: 2026-01-12
  • ID ogłoszenia: K36665242
  • Źródło: Żaneta Buczek Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Marysinek, cena: od 1 657 500 do 2 242 500 zł, powierzchnia: od 11536 do 15607 m2
B
Żaneta Buczek Nieruchomości Biuro nieruchomości · 112 ogłoszeń

Żaneta Buczek Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika