działka na sprzedaż
26 lip 2022

Działka Gdańsk Wrzeszcz ul. Zwycięstwa

Gdańsk Wrzeszcz al. Zwycięstwa
woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 3 lata temu, Wtorek, 26 lipiec 2022 17:50
1 450 000 zł 917 m2
1 450 000 zł 917 m2 1 582 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 917 m2
Cena za metr 1 582 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K21672679

Opis

Działka w atrakcyjne lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz

LOKALIZACJA:
Atrakcyjnie położona działka przy głównej ulicy - trasa Gdańsk - Wrzeszcz.

NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość na sprzedaż to grunt o łącznej powierzchni 917m2. Powierzchnia ta składa się z dwóch działek.
Grunt zabudowany obiektem do wyburzenia, posiada dojazd drogą gminna bezpośrednio do działki.

Nieruchomość znajduję się na teren objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nr 0830 (UCHWAŁA NR XXIV/689/08RADY MIASTA GDAŃSKA z dnia 26 czerwca 2008 roku)

Działka posiada zgodę miasta na wstępny projekt oraz koncepcję zagospodarowania terenu pod nową funkcję w/w nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu w sprawie oferty i umówienie się na prezentację!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN742329978
  • Data aktualizacji: 2025-01-10
  • ID ogłoszenia: K21672679
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Gdańsk, cena: od 1 232 500 do 1 667 500 zł, powierzchnia: od 780 do 1055 m2
PA
PARTNERZY Agencja Biuro nieruchomości · 1 878 ogłoszeń

PARTNERZY Agencja Biuro nieruchomości