działka na sprzedaż
6 lut 2025

Działka Gąba

woj. Mazowieckie pow. żyrardowski gm. żyrardowski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 luty 2025 14:50
1 877 000 zł 26 810 m2
1 877 000 zł 26 810 m2 71 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 26 810 m2
Cena za metr 71 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K36988852

Opis

Działka rolna o powierzchni 26 810 m2 zlokalizowana
w miejscowości Gąba koło Mszczonowa.
Działka jest w trakcie przekształcania w budowlaną. Okolica słabo zasiedlona, miejsce dla miłosników ciszy i spokoju. Dojazd asfaltem . Media: prąd i woda w drodze.
Można tę działkę kupić w całości lub w częściach : 1,4 ha,0,98 ha, 0,3 ha.

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 1877000 PLN; Powierzchnia działki: 26810; Cena za m2: 70 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Ogrodzenie: Brak;

POLA DODATKOWE:
Tagi: pomoc w zakupie ziemi rolnej, zakup ziemi rolnej pomoc w nabyciu, zakup ziemi rolnej po ustawie 2016, jak kupić ziemię rolną nie będąc rolnikiem;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-06
  • ID ogłoszenia: K36988852
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Gąba, cena: od 1 595 450 do 2 158 550 zł, powierzchnia: od 22789 do 30832 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 883 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika