działka na sprzedaż
15 wrz 2023

Działka Chłapowo ul. Diamentowa

Chłapowo ul. Diamentowa
woj. Pomorskie pow. pucki gm. pucki
Dodane 2 lata temu, Piątek, 15 wrzesień 2023 17:00
479 000 zł 1 198 m2
479 000 zł 1 198 m2 400 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 198 m2
Cena za metr 400 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K33114918

Opis

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zaledwie kilometr od morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokalizacja. Dojście na plażę odbywa się przez malowniczy wąwóz, znajduje się tam również taras widokowy i inne turystyczne atrakcje. 
Działka płaska, wszystkie media miejskie w drodze. 
Oznaczenie terenu zgodnie z MPZP - 1.9 M.NU przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową (usługi nieuciążliwe).
Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: 20%. Powierzchnia biologicznie czynna min. 50 %.
Wysokość zabudowy: nie więcej niż 12 m od kalenicy do poziomu gruntu (3 kondygnacje - w tym poddasze użytkowe). Dopuszcza się budynki wolnostojące oraz zabudowę bliźniaczą ze spadzistymi dachami ( 30 - 45 stopni).
Zapraszam na przezntację!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN368883
  • Data aktualizacji: 2023-09-15
  • ID ogłoszenia: K33114918
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Chłapowo, cena: od 407 150 do 550 850 zł, powierzchnia: od 1019 do 1378 m2