działka na sprzedaż
21 sty 2025

Działka budowlana

woj. Małopolskie pow. tarnowski gm. tarnowski
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 21 styczeń 2025 11:20
75 000 zł 370 m2
75 000 zł 370 m2 203 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 370 m2
Cena za metr 203 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36967580

Opis

WIDOKOWA DZIAŁKA W AGROTURYSTYCZNEJ MIEJSCOWOŚCI  ZAWADA LANCKOROŃSKA KOŁO ZAKLICZYNA!!

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlano rekreacyjną powierzchni 3,5 ara , z pięknym widokiem na Dunajec i stawy w okolicach Zakliczyn - Roztoka.

Działka w kształcie trapezu, będzie miała ustanowiony dostęp do drogi, na zasadzie służebności.

Media: prąd, woda, kanalizacja.

W miejscowości znajduje się kilka gospodarstw agroturystycznych i domków do wynajmu. 

Ok. 4 km do miejscowości Melsztyn, gdzie znajdują się ruiny zamku Spytka z Melsztyna.

Z Krakowa 84km, z Tarnowa 26km, z Nowego Sącza ok43 km.

Zapraszamy na prezentację

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2025-01-21
  • ID ogłoszenia: K36967580
  • Źródło: KNC Nieruchomości Sp.zo.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Zawada Lanckorońska, cena: od 63 750 do 86 250 zł, powierzchnia: od 315 do 426 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • KNC Nieruchomości Tarnów
  • Krakowska , 7
  • 33-100 Tarnów
  • https://www.kncn.pl
KN
KNC Nieruchomości Sp.zo.o. Biuro nieruchomości · 421 ogłoszeń

KNC Nieruchomości Sp.zo.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika