mieszkanie na sprzedaż
11 lut 2022

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, bezpośrednio Centrum

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Odświeżone 4 lata temu, Piątek, 11 luty 2022 14:10
889 000 zł 73 m2
889 000 zł 73 m2 12 179 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 73 m2
Cena za metr 12 179 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K20299526

Opis

Sprzedam bezpośrednio – agentom i agencjom dziękuję!

Powierzchnia mieszkania według księgi wieczystej 72,5 m + antresola - łącznie ok 95 m. Do mieszkania przynależy dodatkowo 5 m piwnica.

Klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym potencjałem w świetnej lokalizacji – namiastka domu w centrum Krakowa!
Okolica: Serce Starego Podgórza, rejon Placu Bohaterów Getta – ul. Krakusa. do kładki Bernatka 300 m, Kazimierz 400 m, najbliższy sklep 60m, Cricoteka 200 m, Bulwary 150 m, Park Bednarskiego 500 m, do przystanków tramwajowych – dogodnych węzłów komunikacyjnych 150 m i kolejny 400 m, basen Korona 400m, Rynek Główny 15-20 min spacerkiem, w pobliżu banki, sklepy, punkty usługowe, apteki, Biedronka, liczne przedszkola, szkoły, żłobek, Galeria Kazimierz. Dookoła restauracje, bary, salony kosmetyczne i fryzjerskie. Bardzo łatwy wyjazd na obwodnicę. Wszędzie stąd blisko.

O kamienicy: Kamienica z końca XIX lub początku XX w, w dobrym stanie technicznym, niedawno odnowione klatki schodowe, w planach remont elewacji i podwórka. Sąsiedzi mili, niekonfliktowi, bez nałogów. Zadbany ogródek na podwórku kamienicy.

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w części frontowej kamienicy. Składa się : poziom I – przedpokój z szafą w zabudowie, przestronny salon z biblioteczką, łazienka z ogrzewaniem podłogowym i miejscem zarówno na pralkę jak i suszarkę, Poziom II: przestronna kuchnia, 2 sypialnie w tym jedna z szafą w zabudowie – wysokość ściany kolankowej 70 cm, łazienka, poziom III – antresola - wysokość w najwyższym miejscu 160 cm, wysokość ściany kolankowej ok. 42 cm. W mieszkaniu dwufunkcyjny piec Vaillant , z zamkniętą komorą spalania, na piętrze zamontowany elektroniczny sterownik temperatury ogrzewania. Na poziomie I znajduje się oryginalny, solidny parkiet, na piętrze deska barlinecka, w łazienkach flizy.