• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołbiel
  • Dziekanów Leśny
  • Niedanowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Kozin

(1)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kozin

    • 580 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Apartament z ogródkiem nad Jeziorem Mikołajskim 68,35 m2
    1 / 5
    Apartament z ogródkiem nad Jeziorem Mikołajskim 68,35 m2

    Mikołajki

    • 1 000 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament z ogródkiem nad Jeziorem Mikołajskim. Budynek został oddany do użytkowania w kwietniu 2022 roku. -doskonała lokalizacja w Mikołajkach -słoneczne wnętrze -...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Giżycko

    • 580 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Giżycko

    • 606 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Apartament nad Jeziorem Mikołajskim Lake Park Residence
    1 / 11
    Apartament nad Jeziorem Mikołajskim Lake Park Residence

    Mikołajki

    • 1 100 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament nad Jeziorem Mikołajskim z widokiem na Park. Budynek został oddany do użytkowania w kwietniu 2022 roku. -doskonała lokalizacja w Mikołajkach -słoneczne wnę...

  • Mieszkanie Giżycko, Pionierska
    1 / 10
    Mieszkanie Giżycko, Pionierska

    Giżycko

    • 510 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18. Z przedwojenn...

  • Penthouse klasy premium - przy j. Niegocin S W J M
    1 / 16
    Penthouse klasy premium - przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 1 673 100 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 6 piętro

    PENTHOUSE - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|63 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 128,70 m² Piętro: 6 | 6 Taras: 61,83 m² Esencja luksusu...