• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Kaźmierz

(1)
  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tarnowo Podgórne

    • 585 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Przeźmierowo

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 581 464 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 573 387 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 6
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 481 928 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szamotuły, Ostrorogska
    1 / 10
    Mieszkanie Szamotuły, Ostrorogska

    Szamotuły

    • 465 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Działka budowlana na sprzedaż - Szamotuły, warunki zabudowy. Powiat szamotulski, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 700 m² | Wymiary: 23 m x 32 m Na sprzedaż atrakcyjna działka bu...