• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grodzisko Górne
  • Ornowo
  • Żagań
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Witoszewo

(1)
  • Dom do wynajęcia
    1 / 12
    Dom do wynajęcia

    Witoszewo

    • 4 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia wolnostojący, parterowy budynek gospodarczo - mieszkalny z poddaszem użytkowym wzniesiony w 2012 roku, położony na działce o pow. 16 922 m 2 w miejscowości Witoszewo ,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Dzierzgoń ul. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"

    Dzierzgoń » ul. Zawadzkiego "Zośki"

    • 399 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 2 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonymi dwoma mieszkaniami, piwnicą, garażem z kanałem oraz budynkami gospodarczymi. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub dla os...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Majdany Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Makowo

    • 125 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Makowo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Awajki

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Liksajny

    Liksajny

    • 208 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom typu bliźniak w Liksajnach, znajdujący się w pobliżu jezior Ruda Woda i Zgniłek. Wieś położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostród...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wielimowo

    • 3 480 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Siemiany

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jarnołtowo

    • 195 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POSESJA Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.T...

  • Dom Różnowo

    Różnowo

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu o powierzchni około 130 m, położonego w malowniczej wsi Różnowo , nieopodal Olsztyna. Ten zadban...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dzierzgoń

    • 280 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 1 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący nad jeziorem -Siemiany

    Siemiany

    • 540 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z sauną, jacuzzi i basenem – Siemiany, JeziorakPowierzchnia 70 m2Działka 600 m2Ogrzewanie : kominek i elektryczne(promiennikami na podczerwień)Na sprzedaż wolnostojący dom na...

  • Dom Dzierzgoń ul. Pogodna

    Dzierzgoń » ul. Pogodna

    • 2 550 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 8 226 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny dom z basenem i dużym garażem w Dzierzgoniu w powiecie sztumskim usytuowany na wzniesieniu na dużej działce otoczonej drzewami i krzewami. Jeśli cenisz spokój, wyjątkowy kom...

  • Dom Dzierzgoń ul. Żurawia

    Dzierzgoń » ul. Żurawia

    • 499 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Dzierzgonia.Świetne miejsce do prowadzenia swojej działalności gospodarczej.LOKALIZACJA: Miasto Dzierzgoń to bardzo ma...

  • Sprzedam dom na działce rolnej
    1 / 9
    Sprzedam dom na działce rolnej

    Dzierzgoń

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż dom z działką rolną (niski podatek). Budynek posiada kompletnie nowe poszycie dachowe, częściowo wymienione legary, wymienione drzwi i okna na plastikowe, stoi...

  • Dom Dzierzgoń ul. Przytulna

    Dzierzgoń » ul. Przytulna

    • 599 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 3 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!Na sprzedaż dom wolnostojący z aktualnie wydzielonymi 2 niezależnymi mieszkaniami. Istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu pomieszczeń.Dom usytuowany jest na c...

  • Dom nad jeziorem  – gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom nad jeziorem – gotowy do zamieszkania

    Przezmark

    • 650 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przezmark inwestycja, wypoczynek, komfort! Umeblowany dom całoroczny z tarasem, balkonem i garażem Zapraszamy do turystycznej miejscowości Przezmark, wsi położonej nad Jeziorem Mo...

  • Sprzedam domek letniskowy
    1 / 7
    Sprzedam domek letniskowy

    Siemiany

    • 75 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek drewniany letniskowy w pełni wyposażony z podłączeniami energetycznymi i kanalizacyjnymi. Ogrzewany i klimatyzowany. Wielkość 35m, kuchnia, salon, sypialnia, łazien...

  • Przestronny dom rodzinny z działką 2000 m²
    1 / 16
    Przestronny dom rodzinny z działką 2000 m²

    Minięta

    • 595 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 2 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Minięta, gmina Dzierzgoń, w odległości zaledwie 3 km od miasta. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o własnym domu po...

  • Agroturystyka z mieszkaniem koło Sztumu
    1 / 16
    Agroturystyka z mieszkaniem koło Sztumu

    Krasna Łąka

    • 899 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam posiadłość/ siedlisko niedaleko Mikołajek Pomorskich / za Sztumem / w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka . Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym ,...

  • Różnowo, dom wolnostojący z tarasem,działka 970 m2
    1 / 16
    Różnowo, dom wolnostojący z tarasem,działka 970 m2

    Różnowo

    • 1 170 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 4 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: [url] (jeśli nie wid...

  • Sprzedam domek letniskowy z widokiem na jezioro w Siemianach
    1 / 8
    Sprzedam domek letniskowy z widokiem na jezioro w Siemianach

    Siemiany

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek letniskowy ocieplony z widokiem na jezioro w miejscowości Siemiany. Domek 50m kw, oraz taras 15m. W domku jest salon z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Z tar...

  • ???? Na sprzedaż: połowa domu – całe piętro + garaż!
    1 / 12
    ???? Na sprzedaż: połowa domu – całe piętro + garaż!

    Małdyty

    • 350 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż całe piętro domu dwurodzinnego wraz z przynależnym garażem w bryle budynku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni z niezależnym wejściem, spok...

  • Domek letniskowy z tarasem i ogrodem - Murawki
    1 / 16
    Domek letniskowy z tarasem i ogrodem - Murawki

    Urowo

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany domek letniskowy z przestronnym ogrodem – Twoje wymarzone miejsce na relaks! – Murawki, gmina Zalewo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatyczn...

  • Dom Różnowo rynek pierwotny

    Różnowo

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz swojego miejsca z dala od zgiełku miasta, ale z doskonałym dojazdem? Cenisz wysoką jakość materiałów i nowoczesne rozwiązania? Chata w Kwadracie ma idealną ofertę! Preze...

  • Dom Różnowo

    Różnowo

    • 1 199 999 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo, NOWA NIŻSZA CENA !!!!!! Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położony w malowniczej i spokojnej wsi Różnowo. To idealne mi...

  • Na sprzedaż piękny dom w Dzierzgoniu
    1 / 16
    Na sprzedaż piękny dom w Dzierzgoniu

    Dzierzgoń

    • 615 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 2 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny w Dzierzgoniu o powierzchni całkowitej 251 m², oferujący aż 6 pokoi i bardzo wysoki standard techniczny. To nieruchomość dla osób...

  • Spokojna posiadłość na Pomorzu z dużym potencjałem
    Spokojna posiadłość na Pomorzu z dużym potencjałem

    Minięta

    • 1 250 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Pomorze, okolice Dzierzgonia. Dom powierzchni 156 m.kw. oraz dom letni 50 m.kw.  Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży...

  • Dom Minięta ul.

    Minięta

    • 629 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MARZYSZ O KAMERALNYM DOMU DLA SWOJEJ RODZINY NA WSI, A JEDNOCZEŚNIE BLISKO CYWILIZACJI ? To ta oferta jest właśnie dla Was !!Wyobraź sobie kameralny, przytulny dom w sercu malownic...