• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rozgarty

(2)
  • Dzień Pokazowy sobota 16.05.
    1 / 16
    Dzień Pokazowy sobota 16.05.

    Rozgarty

    • 1 299 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na dzień pokazowy w czwartek 16 kwietnia. Obowiązują zapisy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej ( forma prawna l...

  • Dzień Pokazowy sobota 16.05.
    1 / 16
    Dzień Pokazowy sobota 16.05.

    Rozgarty

    • 1 359 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej (forma prawna lokal stanowiący odrębną nieruchomość z udziałem w gruncie), położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Rozgart...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Owczarkach

    Grudziądz

    • 470 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 2 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność przedstawienia Państwu oferty sprzedaży piętrowego Domu w jednej z najbardziej pożądanej części Owczarek. Nieruchomość o powierzchni...

  • Dom w Owczarkach

    Grudziądz

    • 990 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 180 m2 , który został usytuowany na działce o powierzchni 1001 m2 w bardzo ładnej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 600 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 585 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bratwin

    • 290 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 2 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 290 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 2 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Grudziądz

    • 1 250 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 759 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 590 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 2 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 1 299 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 4 200 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Udział 1/6 w lokalu mieszkalnym w miejscowości Gać
    1 / 2
    Udział 1/6 w lokalu mieszkalnym w miejscowości Gać

    Gać

    • 20 667 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Najważniejsze informacje udział: 1/6 w lokalu mieszkalnym powierzchnia całkowita lokalu: 68,86 m² lokalizacja: Gać (powiat grudziądzki, kujawsko-pomorskie) księga wieczysta: TO1U/0...

  • Dom na sprzedaż w Tarpnie + bud. gospodarczy + szklarnia
    1 / 14
    Dom na sprzedaż w Tarpnie + bud. gospodarczy + szklarnia

    Grudziądz

    • 509 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko w naszym biurze – oferta sprzedaży funkcjonalnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 108 m² zlokalizowanego w Grudziądzu. Nieruchomość została wzniesiona z cegły, a...

  • Dom Dolna Grupa ul. Ogrodnicza

    Dolna Grupa » ul. Ogrodnicza

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż dom parterowy z dużą działką w Dolnej Grupie, Kujawsko-PomorskieOferujemy na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w klasyczny...

  • Dom oddam w najem przy ul. Rejmonta
    1 / 16
    Dom oddam w najem przy ul. Rejmonta

    Grudziądz

    • 4 300 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Oddam na wynajem piękny dwupoziomowy dom w Grudziądzu na osiedlu Chełmińskim . Idealne miejsce do życia dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju, z jednoczesnym łatwym dostępem...