• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Różanem

(18)
  • Dom nad Narwią w otoczeniu natury
    Dom nad Narwią w otoczeniu natury

    Dzbądz

    • 1 930 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 19 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad Narwią spokojna przestrzeń w otoczeniu natury Na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Dzbądz, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew. To propozycja dla osób,...

  • wolnostojący Dzbądz
    wolnostojący Dzbądz

    Dzbądz

    • 249 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana z domkiem letniskowym położona w lesie. Idealne miejsce dla szukających ciszy, spokoju i możliwości rekreacji na łonie natury z dala od zgiełku miasta. Niedaleko...

  • Dom Długosiodło ul.

    Długosiodło

    • 829 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom w miejscu, którego nie da się porównać - prywatny dostęp do wody, natura i pełna swoboda zabudowySą nieruchomości, które kupuje się rozumem… i są takie, które wybiera...

  • Dom 75 m² przy lesie w małej wsi - Modzele
    1 / 16
    Dom 75 m² przy lesie w małej wsi - Modzele

    Modzele

    • 635 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 75,5 m² na działce o pow. 6300 m² w miejscowości Modzele gm. Młynarze - 17 km od Ostrołęki. Dom w super położeniu w małej ws...

  • Dom Prabuty

    Prabuty

    • 290 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość letniskową zabudowaną dwoma budynkami rekreacyjnymi, zlokalizowaną w miejscowości...

  • Dom Stary Lubiel

    Stary Lubiel

    • 380 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Z dużą przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość letniskową, położoną w miejscowości wypoczynkowej Stary Lubiel nieopodal rzeki Narew, w otoczeniu lasów z unikaln...

  • Siedlisko 37 arów - 15 min od miasta
    1 / 8
    Siedlisko 37 arów - 15 min od miasta

    Stepna-Michałki

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż Siedlisko - 37 arów w miejscowości Stepna Michałki gm. Olszewo Borki, powiat ostrołęcki LOKALIZACJA Bardzo spokojna miejscowość z dużą ilością lasów i łąk. Przyjazne...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka-Wojciechówek

    • 1 349 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny dom całoroczny w stanie surowym
    1 / 11
    Nowoczesny dom całoroczny w stanie surowym

    Nowe Drozdowo

    • 229 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale z pełnym potencjałem do wykończenia według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! W sprzedaży posiadam dom całoroczny w stanie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Słojki

    • 300 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Super dom w Pięknym otoczeniu - Brzóze Małe + (VIDEO)
    1 / 10
    Super dom w Pięknym otoczeniu - Brzóze Małe + (VIDEO)

    Brzóze Małe

    • 990 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w sercu Małych Mazur – spokój, natura i komfort Zapraszam do wyjątkowej oferty: całoroczny dom o powierzchni 144 m², usytuowany na pięknie zadrzewionej działce 3771 m², zatopi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Napiórki Butne

    • 458 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chełsty

    • 289 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krupa Nieruchomości Agnieszka Krupa-Rutkowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Młynarze

    • 660 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Brzóze Duże

    • 2 665 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 14 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dzbądz

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ostrykół Dworski ul. Łukowa

    Ostrykół Dworski » ul. Łukowa

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania DZIAŁKA 1800m2 , na której znajduje się DOM LETNISKOWY o powierzchni 100m2 oraz GARAŻ wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana nad RZEKĄ NAREW w miejscowośc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Goworowo

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    House Brothers
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom 220 m2, Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz

    Krasne-Elżbiecin

    • 245 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom położony w miejscowości Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz, województwo mazowieckie. Powierzchnia domu 220m2. Parter 120m2, w którym znajduje się kotłownia, łazien...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Białobiel

    • 1 750 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 545 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Tyszki-Ciągaczki

    • 289 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Stok

    • 579 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Dzbenin

    • 595 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowy Podoś

    • 440 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Baranowo

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszewo-Borki

    • 828 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rzekuń

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żebry-Chudek

    Żebry-Chudek

    • 529 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niedużego, przytulnego domu o powierzchni 130m2. Dom podpiwniczony, wybudowany z pustaka, pokryty blachodachówką, okna PCV. Nieruch...

  • Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2
    1 / 11
    Domy na sprzedaż Rząśnik koło Wyszkowa 136m2

    Rząśnik

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie – Rząśnik k. Wyszkowa | 136 m² | działka 1000 m² | projekt „Dom KADI” | Podana cena dotyczy stanu surowy otwarty. Istnieje możliwość wykończenia do stanu surowego zam...

  • Dom Rzekuń rynek pierwotny

    Rzekuń

    • 650 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom 135 m2 powierzchni całkowitej, położony na działce w Rzekuniu. Numer działki na Geoportal Rzekuń 610/27 Powierzchnia działki 600m2. Dom budowany metodą tradycyjn...

  • Nowe domy bliźniacze – surowy stan, Krasne

    Krasne

    • 698 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej o...

  • Dom Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 1 380 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łęg Starościński, gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Dom znajduje się zaledwie 10 km od Ostrołęki,...

  • Dom Durlasy

    Durlasy

    • 340 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego...

  • Dom Czarnowiec rynek pierwotny ul. Turkusowa

    Czarnowiec » ul. Turkusowa

    • 599 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz miejsca, w którym Twoje marzenia o nowym domu spotkają się z nowoczesnością i ekologicznymi rozwiązaniami? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą domów budowanych...

  • Dom Drężewo

    Drężewo

    • 650 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Drężewo, gmina Olszewo Borki, powiat ostrołęcki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2. Powierzchnia działki 500 m2 ....

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Łęg Przedmiejski

    • 920 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny 70 m2 oddany do użytku w 2019 roku zlokalizowany w miejscowości Łęg Przedmiejski gm. Lelis. Nowoczesna nieruchomość dla osób poszukujących spokoju w o...

  • Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi
    1 / 16
    Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi

    Kacice

    • 1 249 999 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i zadbany dom na bardzo dużej działce zlokalizowany pod Pułtuskiem w miejscowości Kacice. Dom wybudowany w 2009r. i wykończo...

  • Rezydencja z potencjałem komercyjnym | rzeka | las

    Białobrzeg Bliższy

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Miejsce, które nie musi udawać wyjątkowości, również tej inwestycyjnej.Tu wszystko ma swój rytm: rzeka płynie wolniej, powietrze p...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Susk Nowy

    • 190 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam. Sprzedam dom o powierzchni 70 m2 znajdujący się na działce 3000 m2, na działce znajdują się również budynki gospodarcze o pow 100m2. Dom składa się z pomieszczeń: - dwa po...

  • Duża działka z domem trasa na Mazury DK61 Ostrołęka
    1 / 16
    Duża działka z domem trasa na Mazury DK61 Ostrołęka

    Olszewo-Borki

    • 900 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO DOM JEDNORODZINNY 340 m2 Nieruchomość usytuowana w miejscowości Olszewo-Borki. ul. Warszawska, powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie 3 km od centrum...

  • Nowy, parterowy dom + poddasze-na działce 1000 m2
    1 / 16
    Nowy, parterowy dom + poddasze-na działce 1000 m2

    Białebłoto-Kobyla

    • 811 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy na działce 1000 m2. Zapraszam na prezentację domu po uprzednim ustaleniu dogodnego terminu. Nieruchomość dostępna po akcie notarialnym. Prezentuję na sprzedaż dom...

  • Dom Białobiel ul. Ostrołęcka

    Białobiel » ul. Ostrołęcka

    • 580 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, które ma duszę, solidne fundamenty i czeka na nową piękną historię? Dom który przez lata był wypełniony miłością, i rodzinnym ciepłem, Ten Dom to nie jest...

  • DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA
    1 / 16
    DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA

    Łukowo

    • 989 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE -- Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, zaprojektowaną z myślą o rodzinie szukającej komfortu, przestrzeni i wysokie...

  • Dom Baranowo

    Baranowo

    • 627 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m, położony w miejscowości Baranowo, powiat ostrołęcki. Nieruchomość usytuowana jest na działce z dogodnym dojazdem drogą asfal...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 590 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 1 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi w m. Krasne, gmina Lipiany. Nieruchomość składa się z 2 odrębnych lokali mieszkalnych w tym jeden lokal do remontu. Moż...

  • Dom Drężewo rynek pierwotny

    Drężewo

    • 730 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak