• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Radzyniem Chełmińskim

(25)
  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 600 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Grudziądz

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Owczarkach

    Grudziądz

    • 990 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni 180 m2 , który został usytuowany na działce o powierzchni 1001 m2 w bardzo ładnej...

  • Dom w Owczarkach

    Grudziądz

    • 470 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 2 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Invest Nieruchomości ma przyjemność przedstawienia Państwu oferty sprzedaży piętrowego Domu w jednej z najbardziej pożądanej części Owczarek. Nieruchomość o powierzchni...

  • Sprzedam

    Wąbrzeźno

    • 650 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w centrum Wabrzezna 4 kondygnacje w tym sklep 8 mieszkań 6 możliwość wykorzystania natychmiast *MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU* parking na podwórku nowa instalacja el.w całym budyn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom z dwoma lokalami usługowymi.

    Nowe

    • 750 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 160 m2. Dom postawiony na działce 460 m2. Nieruchomość znajduje się praktycznie w centrum miejscowości przy trasie 91- Gdańsk - Łódź. Opróc...

  • Dom Kamionki Małe rynek pierwotny ul. Spacerowa

    Kamionki Małe » ul. Spacerowa

    • 995 000 € cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 467 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesna willa w sąsiedztwie jeziora oraz lasu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z naturą.Lokalizacja: Inwestycja usytuowana jest t...

  • Dom do wykończenia. Urządź go po swojemu
    1 / 20
    Dom do wykończenia. Urządź go po swojemu

    Kończyce

    • 410 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Blisko natury. Dom do wykończenia, wysoki stand
    1 / 20
    Blisko natury. Dom do wykończenia, wysoki stand

    Kończyce

    • 470 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kisielice

    • 950 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 2 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bielice

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Goryń

    • 1 750 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Łąkorz

    • 280 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Małe Pułkowo

    • 239 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI METR KWADRATOWY
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dusocin

    • 590 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 2 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ładnówko

    • 1 549 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI METR KWADRATOWY
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kominy

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI METR KWADRATOWY
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sulnowo

    • 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arenda M.Kiełpikowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Biskupiec

    Biskupiec

    • 588 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w Biskupcu przy ul. Bursztynowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok 80 m2 składa się z parteru oraz użytkowego pod...

  • Dom w Nowem z panoramą Wisły
    1 / 12
    Dom w Nowem z panoramą Wisły

    Nowe

    • 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie naszego biura nieruchomości znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni 210 m², wolnostojący, piętrowy, częściowo podpiwniczony z garażem idealnym dla mechanika pojazdow...

  • Całoroczny DOM NA PALACH ogromny staw i działka PRYWATNIE
    1 / 8
    Całoroczny DOM NA PALACH ogromny staw i działka PRYWATNIE

    Półwiesk Mały

    • 1 270 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA PRYWATNA 1.270.000,- PLN - Wyjątkowa nieruchomość, bez obciążeń, własnościowa (jeden właściciel), oryginalny całoroczny "dom na palach", ogromny prywatny staw zarybiony, pię...

  • Udział 1/2 w nieruchomości zab. domem 187,51m2
    1 / 16
    Udział 1/2 w nieruchomości zab. domem 187,51m2

    Karbowo

    • 69 400 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości Joanny Sonakowskiej sprzeda udział 1/2 w w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę nr 109/15 o powierzchni 0,0804 ha zabudowa...

  • Dom Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 13
    Dom Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie

    Frydrychowo

    • 465 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej położony we Frydrychowie koło Kowalewa Pomorskiego Oferta "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach Na sprzedaż nowy dom w zabudowie "bliźnia...

  • Dom Kaniczki gm. Sadlinki,
    1 / 15
    Dom Kaniczki gm. Sadlinki,

    Kaniczki

    • 999 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek wolnostojący o powierzchni 360 m2 w Kaniczkach na działce o pow. 1987m2! Nieruchomość przygotowana pod organizowanie imprez okolicznościowych, urodzin, komunii, imprez in...

  • Dom Laskowice gm. Jeżewo
    1 / 11
    Dom Laskowice gm. Jeżewo

    Laskowice

    • 395 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym czeka właśnie na Ciebie! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu wolnostojącego w stan...

  • Agroturystyka
    1 / 15
    Agroturystyka

    Buśnia

    • 1 600 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Agroturystyka Cztery Lipy.Oferta sprzedaży obejmuje sprzedaż domu i drugiej działki o pow.0.53ha.W domu jest 14 pokoi z łazienkami,4 kuchnie,jadłodajnia ok.36m,sala do tańca ok.70m...

  • ATRAKCYJNA CENA UROKLIWEGO SIEDLISKA - SOKOLIGÓRA
    1 / 15
    ATRAKCYJNA CENA UROKLIWEGO SIEDLISKA - SOKOLIGÓRA

    Sokoligóra

    • 589 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa atrakcyjna cena siedliska położonego w Sokoligórze 10 km od Golubia-Dobrzynia i 11 km od Kowalewa-Pomorskiego. Idealne dla osób szukających ciszy i spokoju, z szerokimi możliw...

  • Dom z zakładem kamieniarskim
    1 / 8
    Dom z zakładem kamieniarskim

    Wrocki

    • 299 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom na działce 0,22ha wraz z budynkami gospodarczymi. W skład domu wchodzi 6 pokoi mieszkalnych i 2 pokoje przeznaczone pod działalność do aranżacji. Dom ma również duż...

  • 1 / 4
    Dom marzeń przy lesie kameralna inwestycja!

    Bąkowo » ul. Dolina Mgieł

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, położonego w zielonej i spokojnej okolicy – w Bąkowie przy ul. Wieczornych Mgieł, tuż...

  • Nieruchomość inwestycyjna - dom z halą produkcyjną
    Nieruchomość inwestycyjna - dom z halą produkcyjną

    Mlewiec

    • 3 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa posiadłość z halą produkcyjno-magazynową na sprzedaż Wyjątkowa inwestycja łącząca komfortowy dom i możliwości biznesowe 30 minut od Torunia Luksus, przestrzeń i potenc...

  • Dom Dolna Grupa ul. Ogrodnicza

    Dolna Grupa » ul. Ogrodnicza

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż dom parterowy z dużą działką w Dolnej Grupie, Kujawsko-PomorskieOferujemy na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w klasyczny...

  • Dom Rusinowo ul. Dębowa

    Rusinowo » ul. Dębowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMPLEKS 6 DOMKÓW REKREACYJNYCH W RUSINOWIE K. JAROSŁAWCAATUTY:- gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu,- obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów,- pełne obłożenie w cały...

  • Dom Bielice ul.

    Bielice

    • 319 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą w Bielicach - harmonia spokoju, natury i historiaZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej miejscowości Bielice, na...

  • Dom 290 m² stan deweloperski Świecie

    Świecie » ul. Poziomkowa

    • 890 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom w standardzie PREMIUM!Nowoczesny dom piętrowy, w zabudowie wolnostojącej, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Świeciu na Osiedlu 800 - lecia.Działka o powierzchn...

  • Nad jeziorem, działka 1236 m2, 20 min od Torunia.
    1 / 2
    Nad jeziorem, działka 1236 m2, 20 min od Torunia.

    Strużal

    • 1 099 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to powierz...