• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Miastem nad Pilicą

(1)
  • Dom Świdno ul.

    Świdno

    • 649 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 280 m², położony na dużej, zielonej działce o powierzchni 9000 m² (0,9 ha) w spokojnej miejscowości Świdno (gmina Mogielnica,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Osiedle CasaBlanca - domy wolnostojące na sprzedaż

    Biała Rawska

    • 755 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PIERWSZY z czterech domów w Białej Rawskiej. Tutaj proponujemy dom wolnostojący na dużej działce - 3000m2. Dom to cztery pokoje. Dom wybudowany jest z ceramiki. Ogrzewany p...

  • Do sprzedania dom 172,7 m2 w m.  Błędów - Oleśnik, pow. Grójec, woj. mazowieckie
    Do sprzedania dom 172,7 m2 w m. Błędów - Oleśnik, pow. Grójec, w...

    Błędów

    • 890 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Biała Wieś

    • 1 430 000 zł cena
    • 65 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Lindów

    • 2 200 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 890 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Budy Chojnackie

    • 890 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 176 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jasieniec

    • 1 080 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 349 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 449 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kowiesy
    1 / 7
    Dom Kowiesy

    Kowiesy

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo ładna działka na której można zbudować jedno lub dwu-lokalowy dom. Budynki istniejące pozwolą zarówno na zmagazynowanie materiałów budowlanych jak również na chwilowe zamies...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Grójec

    • 990 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chociw

    • 990 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania dom w Grójcu
    Do sprzedania dom w Grójcu

    Grójec

    • 930 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom z działką  100km od Warszawy,  Przysucha
    Dom z działką 100km od Warszawy, Przysucha

    Przysucha

    • 450 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kowiesy
    Dom Kowiesy

    Kowiesy

    • 1 400 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom dla dużej rodziny, wolnostojący bardzo dobrze zlokalizowany, w pobliżu zjazd na trasę katowicką. Możliwość prowadzenia w istniejącej Hali dotychczasowej działalności gospodarc...

  • Dom Białobrzegi

    Białobrzegi

    • 750 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Działka z drewnianym domem i własną linią brzegową Jeziora Białobrzegi. Na sprzedaż zabudowana działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Powierzchnia - 2600m2...

  • Dom Białobrzegi Sucha

    Białobrzegi

    • 999 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | WYJĄTKOWY DOM PARTEROWY NA SPRZEDAŻ - SUCHA, GMINA BIAŁOBRZEGI, MAZOWIECKIE Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym, zre...

  • Historyczny dwór w sercu zabytkowego parku Opoczno
    1 / 16
    Historyczny dwór w sercu zabytkowego parku Opoczno

    Opoczno

    • 6 500 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 17 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowa nieruchomość z duszą i historią – idealna dla koneserów, inwestorów i dużej rodziny. Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia spla...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rawa Mazowiecka

    • 1 650 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWY DOM PARTEROWY
    1 / 6
    GOTOWY DOM PARTEROWY

    Biała Rawska

    • 724 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY NA DZIAŁCE 3000m2 Proponujemy NOWY DOM PARTEROWY z czterema dużymi pokojami. Dwiema dużymi łazienkami - wszystkie pomieszczenia doświetlone oknami. Dom wybud...

  • Sprzedam dom w Białobrzegach
    1 / 16
    Sprzedam dom w Białobrzegach

    Białobrzegi

    • 750 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w cichej, spokojnej, malowniczej okolicy. Dom jest duży, posiada ogrzewanie gazowe, fotowoltaike, solary, dodatkowy piec w piwnicy na drewno i węgiel, dodatkowo w salo...

  • Dom Pokrzywna gm. Rawa Mazowiecka
    1 / 11
    Dom Pokrzywna gm. Rawa Mazowiecka

    Pokrzywna

    • 500 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie szeregowej, po remoncie z podpiwniczeniem. Ogrzewanie standardowe na paliwa stałe. Woda miejska. Wraz z domem sprzedawane są trzy działki w tym jedna 500 m 2 , ora...

  • Sprzedam dom w Grójcu
    1 / 5
    Sprzedam dom w Grójcu

    Grójec

    • 500 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Instalacje: • elektryczna, • wodna,• kanalizacyjna,• gazowa,• CO na paliwo stałe Stan prawny • Księga wieczysta • Właściciel: osoba prywatna • Brak obciążeń hipotecznych Atuty ni...