• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legionowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Lubrańcem

(22)
  • dom sprzedam

    Brześć Kujawski

    • 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom w Brzesciu Kuj.- 100mkw z zapleczem, do zamieszkania ,oferta do konca sierpnia 2023, 3- pokoje,co-weglowe /osobna kotlownia/,kanalizacja miejska, ogrod ,ogrodek przy d...

  • Sprzedaż lub wynajem

    Brześć Kujawski

    • 700 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek wolnostojący usytuowany w ścisłym centrum miasta ,po byłej restauracji dwupoziomowy ,do adaptacji na każdą działalność i do zamieszkania.Posiada dwa wejścia.Dostęp do b...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący Bogucin Kujawsko-pomorskie

    Bogucin

    • 920 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 4 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    oferuje na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Bogucin. Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, w technologi tradycyjnej, dach pokryty blachodachówką. W skład nieruchom...

  • Dom Zaborowo ul.

    Zaborowo

    • 1 370 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zabytkowa nieruchomość w gminie Książ Wielkopolski.Pałac z początku XXw. wraz z okalającym go parkiem z początku XIXw.Na terenie parku oprócz pałacu znajduje się stary budynek hydr...

  • Dom Augustopol

    Augustopol

    • 210 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Augustopol, gm. Dąbrowice w powiecie kutnowskim. Działka o powierzchni 1908 m przylega do gminnej drogi asfalt...

  • siedlisko sprzedam
    1 / 4
    siedlisko sprzedam

    Kaleń Mała

    • 339 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z lat 70-tych XX wieku przy asfaltowej drodze powiatowej zaledwie 5km od miasta Kłodawa ( Kopalnia Soli) i 25 km od miasta powiatowego Koło. Dom o powierzchni 90m2...

  • Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż
    1 / 11
    Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż

    Chełmce

    • 215 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sokołowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam parterowy dom w spokojnej okolicy
    1 / 10
    Sprzedam parterowy dom w spokojnej okolicy

    Morawy

    • 415 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom w zabudowie bliźniaczej kilka km od K-cy
    1 / 12
    Dom w zabudowie bliźniaczej kilka km od K-cy

    Tarnowo

    • 195 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 1 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom z potencjałem i pięknym ogrodem
    1 / 20
    Duży dom z potencjałem i pięknym ogrodem

    Dobre

    • 900 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 1 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 360 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom na Wsi z dużym potencjałem
    1 / 7
    Dom na Wsi z dużym potencjałem

    Dobre » ul. Stycznia

    • 387 800 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 3 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż Dom piętrowy w Babiaku
    1 / 9
    Na sprzedaż Dom piętrowy w Babiaku

    Babiak

    • 440 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nr oferty2091 Babiak Cena 440 000 PLN Powierzchnia 170 m2 Cena za m2 - 2 588,24 zł/m2 Działka 846m2, ogrodzona, uzbrojona. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej Na sprzedaż Dom pięt...

  • Dom Lipiny gm. Margonin
    1 / 15
    Dom Lipiny gm. Margonin

    Lipiny

    • 300 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM W LIPINACH Gmina Margonin Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3337 m zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Duża część działki to...

  • Dom na sprzedaż, Osiek Mały
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, Osiek Mały

    Osiek Mały

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy, w domku z ogrodem za rozsądną cenę? Lubisz kontakt z naturą i szukasz odskoczni od gwaru miejskiego? Na sprzedaż dom położony miejscowoś...

  • Domek Nad Jeziorem Lubotyńskim

    Lubotyń

    • 599 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 12
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 325 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego domu położonego w spokojnej miejscowości Witowo gm. Osiek Mały. Dom wykończony do etapu surowego zamkniętego. Bu...

  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 11
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 340 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Atrakcyjny Dom Letniskowy w Urokliwej Lokalizacji!
    1 / 16
    Atrakcyjny Dom Letniskowy w Urokliwej Lokalizacji!

    Goreń Duży

    • 870 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadamy do sprzedaży urokliwy dom letniskowy o powierzchni ok 98 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1400 m². Nieruchomość usytuowana jest w malownicze...

  • Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski
    1 / 16
    Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski

    Wewierz

    • 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko poważne oferty; bez jakiejkolwiek negocjacji! W chwili obecnej oferta bezpośrednia! Dworek leży w samym sercu Polski!, więc bez problemu da się dojechać do każdej części Pol...

  • Sprzedam dom w osieku małum
    1 / 5
    Sprzedam dom w osieku małum

    Osiek Mały

    • 590 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Osieku Małym Dom w stanie deweloperskim położony na dużej działce 16ara. Dach pokryty dachówką ściany cegła tnki ,posadzki ogrzewanie podłogowe elewacja . Bardzo ł...

  • NOWOCZESNE GOSPODARSTWO O POW. 1,3 HA Z MŁODYM SADEM-MĄKOLNO
    1 / 12
    NOWOCZESNE GOSPODARSTWO O POW. 1,3 HA Z MŁODYM SADEM-MĄKOLNO

    Mąkolno

    • 1 500 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    NOWOCZESNE GOSPODARSTWO Z MŁODYM SADEM - Mąkolno, gm. Sompolno Szukasz gotowego biznesu i komfortowego domu dla dwóch rodzin? Ta oferta łączy nowoczesne technologie z doskonale pr...

  • Dom w Morzyczynie–Standard Premium - J. Miedwie

    Morzyczyn » ul. Szmaragdowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 9 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Morzyczynie – Standard Premium blisko Jeziora Miedwie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego...

  • Dom LETNISKOWY Wielkopolska
    Dom LETNISKOWY Wielkopolska

    Ostrowo

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom LETNISKOWY 80 m2 na działce 350 m2 w miejscowości Ostrowo nad Jeziorem Powidzkim - Wielkopolska. Parter: łazienka z prysznicem/ salon z aneksem kuchennym/ mała sypial...

  • Dom Mstowo

    Mstowo

    • 600 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom całoroczny piętrowy położony w miejscowości Mstowo w województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, gmina Chodecz. Dom wybudowany 20 lat temu z cegły, podpiwn...

  • Dom Mstowo

    Mstowo

    • 600 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Biele

    Biele

    • 750 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 3 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny i komfortowy dom w spokojnej okolicy Parterowy dom budowany z dbałością o każdy szczegół, co przekłada się na solidność konstrukcji i...

  • Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski!
    Sprzedam dobrze zachowany dworek w samym sercu Polski!

    Wewierz

    • 690 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko poważne oferty! Dworek leży w samym sercu Polski!, więc bez problemu da się dojechać do każdej części Polski. Bardzo dobra lokalizacja. Posesja usytuowana jest tuż przy drod...

  • Dom 7 pokoi, duża działka Dęby Szlacheckie
    1 / 11
    Dom 7 pokoi, duża działka Dęby Szlacheckie

    Dęby Szlacheckie

    • 569 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem – idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalnego układu i spokojnej lokalizacji. Ten wygodny dom jednorodzinny z...

  • Narożnikowy i przestronny dom - Dobre
    1 / 9
    Narożnikowy i przestronny dom - Dobre

    Dobre

    • 599 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, położony na atrakcyjnej, dużej działce narożnikowej z wjazdem z dwóch ulic. Nieruchomość znajduje się...

  • Dom mieszkalny z basenem i ogrodem
    1 / 14
    Dom mieszkalny z basenem i ogrodem

    Dobre

    • 799 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 4 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dobre z basenem na działce oraz dużą zagospodarowaną. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,99 m2(część użytkowa miesz...