• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Koprzywnicą

(17)
  • Dom po kapitalnym remoncie z działką 75arów
    1 / 6

    Nowe

    Dom po kapitalnym remoncie z działką 75arów

    Kobierniki

    • 2 200 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 12 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez remontów, bez stresu, z dużą przestrzenią i blisko miasta? Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnego komfortu z ciszą...

  • Dom z potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym
    Dom z potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym

    Gorzyczany

    • 2 990 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość z ogromnym potencjałem Gorzyczany k. Sandomierza  Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni użytkowej 230 m², położony w malowniczej miejscowości G...

  • Przytulnym dom na sprzedaż z garażem
    1 / 13
    Przytulnym dom na sprzedaż z garażem

    Lipnik

    • 295 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przytulny dom parterowy z widokiem na kwitnące sady – idealna enklawa spokoju Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z nowoczesnych udogodnień? P...

  • Dom do remontu + budynek 280 m², 25 arów
    1 / 4
    Dom do remontu + budynek 280 m², 25 arów

    Zawierzbie

    • 230 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż dom do kapitalnego remontu z budynkiem gospodarczym w dobrym stanie położony w miejscowości Zawierzbie 61, gmina Samborzec,...

  • Sprzedaż domu
    1 / 12
    Sprzedaż domu

    Sandomierz

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuje dom z 5 pokojani 2 łazienkami dużą kuchnią 2 korytarzami klatką schodową 2 balkonami 2 tarasami 2 garażami kotłownią i piwnicą, dom jest ocieplony wnmienione okna i dzwi da...

  • Dom na wynajem
    1 / 14
    Dom na wynajem

    Tarnobrzeg

    • 2 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Oferuję do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 95 m² w Tarnobrzegu na spokojnym osiedlu Wielowies,5 km od pięknego Sandomierza .Nieruchomość jest umeblowana i gotowa do zamies...

  • Dom jednorodzinny
    1 / 6
    Dom jednorodzinny

    Osiek

    • 325 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 100 m2, położony w mieście Osiek, składa się z dwóch pokoi, kuchni przedpokoju oraz łazienki. Ogrzewanie: piece kaflowe (w budynku...

  • Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli
    1 / 16
    Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli

    Pliskowola

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po generalnym remoncie | 45 m² | Działka 1998 m² Pliskowola, gm. Osiek – gotowy do zamieszkania, wyposażony, energooszczędny Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednor...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 154m2 w pięknym miejscu | Sandomierz

    Sandomierz

    • 349 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 2 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej dzielnicy Sandomierza – Błonie. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i jedno...

  • Dom Bogoria Skotnicka ul. Bogoria Skotnicka

    Bogoria Skotnicka

    • 485 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Bogoria Skotnicka gm. Samborzec. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 2200m2 . Posiadamy pełną dokumentac...

  • Dom Szeregowy 168 m2 z Ogrodem - Idealna Przestrzeń dla Rodziny

    Tarnobrzeg

    • 815 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestawiam Państwu wyjątkową ofertę - dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 168 m2 usytuowany na działce o powierzchni 263 m2 z zaprojektowanym ogrodem w doskonałej l...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żurawica

    • 599 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom do sprzedania

    Trześń

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość położoną w Trześni koło Sandomierza. Na działce o pow. 67,97 ar znajduje się budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy z garażami Dom o powie...

  • Nowy dom do sprzedania

    Tarnobrzeg

    • 890 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedania dom jednorodzinny parterowy położony w Tarnobrzegu na os. Borów. Na działce o pow. 10,50 ar znajduje się parterowy budynek o pow. 142 m2 raz z garażem w bry...

  • Dom stan surowy, Tarnobrzeg, Stale

    Tarnobrzeg

    • 370 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, mam do sprzedania dom w stanie surowym przy ulicy Profesora Pawłowskiego w Stalach na działce pow. 11 arów. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 118,46 m², z dachem czteros...

  • Dom w Jadachach- powierzchnia 200m2- działka 8a

    Jadachy

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Jadachach. Dom o powierzchni 200m2 na działce 8a. Dom składa się z: parteru, piętra, poddasza i garażu. Na parterze znajduje się dwa pokoje, kuchnia, łazien...

  • dom murowany z gospodarstwem w Nowym Kamieniu

    Nowy Kamień

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom murowany z działką i zabudowaniami gospodarskimi w miejscowości Nowy Kamień , nieopodal Sandomierza, u podnóża Gór Pieprzowych . To wspaniała okolica do życia i wypocz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom - siedlisko w Borowie nad rzeką Sanna.

    Borów

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania siedlisko w Borowie gm. Annopol. Duży 4 pokojowy dom ( do remontu) kuchnia, łazienka, hall. Poddasze do adaptacji. Podpiwniczony z co (węgiel, drewno) Dodatkowo może...

  • .Sprzedam Dom Cegła Wieś Babicha 12 km. od Mielca.
    1 / 16
    .Sprzedam Dom Cegła Wieś Babicha 12 km. od Mielca.

    Babicha

    • 310 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    -Witam. -Sprzedam dom cegła na wsi Babicha 12 km. od Mielca. -Dom znajduje się na dużej pięknej działce o powierzchni 23 ary. -Wjazd do domu bezpośrednio z drogi asfaltowej. -Bardz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chorzelów

    • 1 500 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 1 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brandwica

    • 865 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Stalowa Wola
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rytwiany rynek pierwotny ul. Polna

    Rytwiany » ul. Polna

    • 457 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dla Państwa Piękny dom zlokalizowany w spokojnej i malowniczej okolicy oddalonej od Staszowa zaledwie 2km w otoczeniu lasu os. Zielona Dolina. LOKALIZACJA : Ziel...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Wólka Wojnowska

    • 159 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grębów Krawce

    Grębów

    • 790 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Aktualizacja - Nowa niższa cena! Twój wymarzony dom w spokojnej okolicy - gotowy do zamieszkania od zaraz! Możliwość zamiany na mieszkalnie ( preferencje do 2 kondygna...

  • Dom Niedziałki

    Niedziałki

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i]Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! [/i][i] [/i] Na sprzedaż oferuję przestronny i zadbany dom, któ...

  • Dom Bidziny gm. Wojciechowice
    1 / 15
    Dom Bidziny gm. Wojciechowice

    Bidziny

    • 420 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMeserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż byłego gospodarstwa, w skład którego wchodzą: dom murowany oraz budynki gospodarcze murowane, całość n...

  • Sprzedam dom
    1 / 6
    Sprzedam dom

    Jałowęsy

    • 180 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom do generalnego remontu na działce 3000 m . Dwa pokoje + kuchnia korytarz ,wejście na poddasze które można zaadoptować na użytkowe .Pod połową domu znaduje się piwn...

  • Gospodarstwo rolne
    1 / 12
    Gospodarstwo rolne

    Borowa

    • 500 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 500 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom, trzy pokoje kuchnia łazienka ,w domu jest centralne ogrzewanie pompa ciepła,dom po wymianie stolarki okienej i jest docieplony na garażu panele fotowoltaiczne, działk...

  • Dom na sprzedaż 90m2
    1 / 8
    Dom na sprzedaż 90m2

    Pisary

    • 270 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam na sprzedaż – dom 90 m2 położony na działce o powierzchni 56 arów wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz sadem wiśniowym. Na działce znajduje się: -dom mieszkalny o powierz...

  • Dom z agroturystyką i 2 ha ziemi – idealna inwestycja!
    1 / 16
    Dom z agroturystyką i 2 ha ziemi – idealna inwestycja!

    Wojciechówka

    • 580 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka – Wojciechówka, gmina Ożarów Nowy dom, domek holenderski i ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w miejscowości W...

  • Dom Rytwiany
    1 / 11
    Dom Rytwiany

    Rytwiany

    • 160 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 124,2 m2 (powierzchni całkowitej ok. 210 m2) , zlokalizowany w Rytwianach, gm. Staszów. Dom podz...

  • Dom Czerwona Góra gm. Sadowie
    1 / 15
    Dom Czerwona Góra gm. Sadowie

    Czerwona Góra

    • 475 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu mieszkalnego/ wypoczynkowego z bali drewnianych wybudowanego metodą tradycyjną przez góralskich budow...

  • Dom Gorzyce

    Gorzyce

    • 419 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa domy w cenie jednego zlokalizowane w malowniczej miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród. Prezentowana nieruchomość obejmuj...

  • Dom Gorzyce

    Gorzyce

    • 134 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród. Prezentowana nieruchomość obejmuje częściowo drewnia...

  • Dom * SPRZEDAŻ * Borowa * 220m2
    1 / 16
    Dom * SPRZEDAŻ * Borowa * 220m2

    Borowa

    • 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM- dom w miejscowości Borowa ok. 17 km od Mielca. Działka ma powierzchnię 1506 m2 , o kształcie prostokąta . Dom gotowy do zamieszkania po odświeżeniu. Duży salon ok. 55 m2...

  • Nowoczesny dom w Rytwianach - do własnej aranżacji
    1 / 7
    Nowoczesny dom w Rytwianach - do własnej aranżacji

    Rytwiany

    • 525 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w Rytwianach – Twoja baza do wykończenia (119 m² / 12,5 ara) Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku, nie rezygnując z wygody? Na sprzedaż oferuję dom w stanie...

  • Dom Podmaleniec ul.

    Podmaleniec

    • 2 099 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *****TYLKO U NAS*****Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący oraz nowoczesny warsztat samochodowy.Działka: 5200m2Dom o powierzchni 150 m2Sprzedawany z wyposażeniem, wykończony w...

  • Dom Bogoria ul. Jędrusiów

    Bogoria » ul. Jędrusiów

    • 469 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestrzeni do życia dla rodziny, ten dom w Bogorii może być strzałem w dziesiątkę!W ofercie sprzedaży dom o powierzchni około 120 m2, położony na działce1200 m2, na spokoj...

  • Dom Bogoria ul. Rakowska

    Bogoria » ul. Rakowska

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m2 wybudowany w 1973 roku, po modernizacji i dociepleniu, położony na spokojnej ulicy Rakowskiej w Bogorii w województwie św...

  • Dom Olszownica ul.

    Olszownica

    • 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², z działka o powierzchni 8000 m², położony w spokojnej miejscowości Olszownica, pow. Opatowski. Idealny dla osób szukających...

  • Dom Modliborzyce ul.

    Modliborzyce

    • 199 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu malowniczego siedliska położonego w cichej, ustronnej miejscowości Modliborzyce w powiecie opatowskim w województwie świętokrzyskim. Na działce o powierzchni  2...

  • Dom Podmaleniec ul.

    Podmaleniec

    • 839 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym domem, miejscem pełnym radości i inspiracji. Nieruchomość jest położona 4 km od Staszowa,...

  • Dom Rytwiany ul. Kościelna

    Rytwiany » ul. Kościelna

    • 790 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Topowa lokalizacja w centrum Rytwian!Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, przestronny dom położony w najbardziej pożądanej części Rytwian, w centrum miejscowości w kameralnej uliczce...

  • Urocze siedlisko, 2 domy, piękna działka, 5633m2
    1 / 15
    Urocze siedlisko, 2 domy, piękna działka, 5633m2

    Krzczonowice

    • 379 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży urocze, klimatyczne siedlisko w miejscowości Krzczonowice niedaleko Ćmielowa. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoj...

  • dom wolnostojący
    1 / 8
    dom wolnostojący

    Ruszcza

    • 555 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący w miejscowości Ruszcza koło Połańca.Wybudowany w 2003r. Na parterze kuchnia, 2 pokoje, łazienka, duzy przedpokój, garaz, kotłownia, ganek, taras. Poddasze: 3 mni...

  • Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2
    1 / 16
    Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2

    Rzędzianowice

    • 870 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zaledwie 7 km od centrum Mielca To wyjątkowa okazja dla osób szukających dużego metrażu, z potencjałem. Powierzc...

  • Sprzedam dom* Ostrówek * Gm. Gawłuszowice
    1 / 8
    Sprzedam dom* Ostrówek * Gm. Gawłuszowice

    Ostrówek

    • 160 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Ostrówek gmina Gawłuszowice , przy drodze gm. asfaltowej , w pierwszej linii zabudowy . Działka o powierzchni 20 arów o wymiarach dł. o...