• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niemcza +20 km
  • Szczutki
  • Szczeglino
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Mójcza

(1)
  • Wyjątkowy Dom Jednorodzinny w Mójczy – Bezpośrednio nad Rzeką Lubrzanką!
    1 / 16
    Wyjątkowy Dom Jednorodzinny w Mójczy – Bezpośrednio nad Rzeką Lub...

    Mójcza

    • 919 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u Nas!!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami ESTATE EXPERT Przedstawiam wyjątkową ofertę nowoczesnego domu jedn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Cedzyna

    Cedzyna

    • 919 999 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiam atrakcyjny dom na sprzedaż typu bliźniak o powierzchni 150 m położony na działce 500 m w Cedzynie, gm, Górno. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej przestrzeń,...

  • Dom Wola Kopcowa ul. Letniskowa

    Wola Kopcowa » ul. Letniskowa

    • 1 489 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż Dom z basenem i jacuzzi Wola Kopcowa, obok Zalewu Cedzyna. Szukasz wyjątkowego domu w prestiżowej lokalizacji, gdzie luksus spoty...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 8
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 890 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w...

  • Dom Daleszyce Suków
    1 / 10
    Dom Daleszyce Suków

    Daleszyce

    • 595 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Suków. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 132,39 m² (powierzchnia u...

  • komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce
    1 / 16
    komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce

    Bilcza

    • 2 590 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy , nowoczesny i kompleksowo wyposażony dom wolnostojący w Bilczy na prestiżowym osiedlu Echo II, . Instalacja fotowoltaiczna 10 kw na starych zasadach umożliwia praktycz...

  • Dom Daleszyce Podmarzysz
    1 / 11
    Dom Daleszyce Podmarzysz

    Daleszyce

    • 499 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy. Budynek wyróżnia się ergonomiczną br...

  • Dwa piętra komfortu - dom z ogrodem w otoczeniu natury.
    1 / 16
    Dwa piętra komfortu - dom z ogrodem w otoczeniu natury.

    Radlin

    • 645 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE Nowoczesny dom w zabudowie s...

  • Dom Domaszowice
    1 / 10
    Dom Domaszowice

    Domaszowice

    • 1 550 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt tel. [tel] Dom 225 m² z ogrodem i garażem | Domaszowice k. Kielc | po remoncie Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej miejscowości Doma...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 500 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6-pokojowy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 177,75m2 (pow. całkowitej 280 m2 ) zlokalizowany na działce o pow. 622 m2 na osiedlu ECHO I w Bilcz...

  • Dom Daleszyce Borków
    1 / 13
    Dom Daleszyce Borków

    Daleszyce

    • 450 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5 pokojowy dom o powierzchni ok. 164,3 m2 zlokalizowany w Borkowie, gm. Daleszyce. W najbliższym otoczeniu dożo terenów zielonych, zalew, kąpielisko i plaża, rozwinię...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 5
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 1 100 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 232,9m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wc...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 1 150 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5-pokojowy dom o pow. całkowitej 232,9 m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy, gm. Morawica. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymi...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 14
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 7 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6 - pokojowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 280 m2, zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica. Ogrzewanie elektryczne. Elektryczny bojler do ogrzania ciepłej...

  • Dom Daleszyce Danków-Wójtostwo
    1 / 12
    Dom Daleszyce Danków-Wójtostwo

    Daleszyce

    • 250 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 70m2 (użytkowej ok. 51 m2) zlokalizowany w miejscowości Wójtostwo, gm. Daleszyce. W skład domu wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 20,8...

  • Dom Daleszyce Słopiec
    1 / 8
    Dom Daleszyce Słopiec

    Daleszyce

    • 400 000 zł cena
    • 272 m2 powierzchnia
    • 1 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż murowany, wolnostojący dom z poddaszem w stanie surowym otwartym (budowa rozpoczęła się w latach 2000.) o pow. użytkowej 108,5 m2, całkowitej ok. 272,4 m2 zlokalizow...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment skrajny) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 120,63 m2 , zlok...

  • Dom Leszczyny gm. Górno
    Dom Leszczyny gm. Górno

    Leszczyny

    • 790 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 241,6 m² (pow. użytkowa ok. 168,2 m² ), położony na dużej działce o powierzchni ok. 2200 m² w Leszczynach k. Kielc....

  • Dom Daleszyce Komórki
    1 / 9
    Dom Daleszyce Komórki

    Daleszyce

    • 450 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż murowany, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, w trakcie budowy (stan surowy otwarty - budowa rozpoczęła się w 2011 roku), o pow. użytkowej 113,82 m2, c...

  • Dom  160 m² Daleszyce, ul. Kościelna
    1 / 16
    Dom 160 m² Daleszyce, ul. Kościelna

    Daleszyce

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom ok. 160 m² użytkowej (ok. 180 m² całkowitej) – Daleszyce, ul. Kościelna Na sprzedaż dom położony w miejscowości Daleszyce, przy ulicy Kościelnej, na działce o powierzchni 776,4...

  • Dom Bilcza rynek pierwotny ul.

    Bilcza

    • 405 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy Państwu bliźniak położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która zapewnia mieszkańco...

  • Dom Leszczyny ul.

    Leszczyny

    • 470 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * REZERWACJA * **** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Na sprzedaż - Pół bliźniaka (ok 120m2 + 60m2 podpiwniczenie + poddasze)z ogromnym potencjałem na działce 900m2 w Leszczynach* Nieruch...

  • Dom Radlin ul.

    Radlin

    • 1 250 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, energooszczędny dom 10 km od Kielc - gotowy do zamieszkania.Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 106,3 m² z przestronnym garażem 35 m², usytu...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 710 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D6 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Marzysz rynek pierwotny ul.

    Marzysz

    • 1 489 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 10 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA SPRZEDAŻLokalizacja: Marzysz, gmina DaleszycePowierzchnia użytkowa budynku: 136,14 m²Powierzchnia działki: 0,3073 haBudynekDom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny,...

  • Dom Bilcza ul. Klonowa

    Bilcza » ul. Klonowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza.  Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która...

  • Dom Kranów rynek pierwotny ul.

    Kranów

    • 598 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 100 m² (po podłodze), położony w miejscowości Kranów, gmina Daleszyce. Nieruchomość znajduje się w spokojn...

  • Dom Bilcza rynek pierwotny ul. Bukowa

    Bilcza » ul. Bukowa

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy Państwu komfortowe domy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Bilcza. Szeregówki położone są w doskonałej lokalizacji, która zapewnia mieszkańc...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 780 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Sójka D3 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 730 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D8 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 1 050 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Bogatka D12 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle L...