• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Michałów

(1)
  • Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,
    1 / 15
    Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,

    Michałów

    • 658 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w  miejscowości Michałów, gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Opis nieruchomośc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom koło Kalisza

    Żydów

    • 1 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuję Państwu na sprzedaż fantastyczny dom z poddaszem mieszkalnym, położony w spokojnej okolicy, ok.4,6 km od centrum Kalisza w miejscowości Żydów. Bardzo fun...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Tumidaj

    • 980 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 3 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, 5 sypialni , Odbiór w tym roku !!!

    Szczytniki

    • 749 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★
    1 / 6
    ★ Wysoki standard ★ Oddanie w tym roku ★

    Szczytniki

    • 649 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!
    1 / 5
    Dom z ogrodem, PROMOCYJNA CENA !!!

    Szczytniki

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wrząca

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi
    1 / 21
    Przestronna posiadłość wiejska na 1,7 ha ziemi

    Bartochów

    • 640 360 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sokolniki

    • 925 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 4 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszyna

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kępno

    • 640 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Kępno

    • 533 455 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 506 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Doruchów

    • 610 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła
    1 / 14
    Wyjątkowa architektura bliźniak z pompą ciepła

    Szczytniki » ul. Choinkowa

    • 569 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Ostrówek

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*
    1 / 20
    *STYLOWY Dom po Remoncie z Bajkowym Ogrodem!*

    Sędzice

    • 890 360 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!
    1 / 12
    Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!

    Kobyla Góra

    • 790 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rojów

    • 1 190 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w cenie mieszkania!
    1 / 6
    Dom w cenie mieszkania!

    Gumnisko

    • 360 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Dom wolnostojący w spokojnej okolicy

    Stobno Siódme

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bralin

    • 299 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szczytniki rynek pierwotny ul.

    Szczytniki

    • 669 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle zlokalizowane w Szczytnikach to wymarzone miejsce dla osób poszukujących mieszkania z ogródkiem, w okolicach Poznania.Ciekawa architektura, odbiegająca swoją estetyką...

  • Dom z basenem niedaleko Sieradza

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew. W domu zastosowano szereg...

  • Dom w Charłupi Wielkiej
    1 / 13
    Dom w Charłupi Wielkiej

    Charłupia Wielka

    • 1 560 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przyjdź, zobacz, negocjuj cenę PRZESTRONNEGO LUKSUSOWEGO DOMU z zadaszonym tarasem i rekreacyjnym basenem zewnętrznym w Charłupi Wielkiej, gmina Wróblew  Willa o powierzchni całk...

  • Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie

    Opatówek

    • 720 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w spokojnej okolicy do centrum ok. 5 minut. Niedaleko szkoła, przedszkole, apteka, park. W roku 2022 przeprowadzono termomodernizacje budynku (styropian 20 cm), wymie...

  • Dom na kwatery pracownicze Mostki
    1 / 16
    Dom na kwatery pracownicze Mostki

    Mostki

    • 3 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia wolnostojący dom w miejscowości Mostki (gm. Sompolno), idealny jako miejsce na kwatery pracownicze, dom dla ekipy wykonawczej lub zakwaterowanie dla pracowników firm z...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Mikorzyn

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    domek letniskowy, w ośrodku wypoczynkowym w Mikorzynie koło Kępna nad jeziorem, 2 pokoje, w jednym z pokoi kominek, kuchnia, łazienka, zadaszony taras, grunt dzierżawa od gminy Kęp...

  • Dom z budynkiem gospodarczym w Białej
    1 / 16
    Dom z budynkiem gospodarczym w Białej

    Biała

    • 670 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dobrze utrzymany dom po remoncie, położony w urokliwej lokalizacji, tuż przy lesie, w otoczeniu natury, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości prz...

  • Dom Mikorzyn

    Mikorzyn

    • 550 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 2 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie z budynkiem komercyjnym Przedstawiamy Państwu o fertę sprzedaży dwóch nieruchomości w Mikorzynie obejmującą dom jednorodzinny oraz budynek...

  • Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką
    1 / 5
    Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką

    Osiek

    • 475 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa cena: Nowa cena Dom posiada parter czyli salon, duży pokój i mały, kuchnie,przedpokój prowadzący na taras, pom. gosp. ,łazienkę z kabiną prysznicową oraz klatkę schodową.na g...

  • SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA
    1 / 12
    SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA

    Kraszewice

    • 350 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z cegły. Pow. działki 0,5186ha. Dobra lokalizacja. Kuźnica Grabowska 30, 63-522 Kraszewice. Powierzchnia 200m2. W skład wchodzą: - parter 100m2 - piwnica 100m2 - pod...