• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kuźnica

(1)
  • Dom na sprzedaż w Kuźnicy

    Kuźnica

    • 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działka do remontu w miejscowości Kuznica. Dom podpiwniczony na działce znajduje sie również budynek gospodarczy. Więcej informacji pod nr [tel].

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa Białostocka

    • 530 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bieniowce

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czarna Białostocka rynek pierwotny ul. Białostocka

    Czarna Białostocka » ul. Białostocka

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Czarna Białostocka. Blisko znajdują się lasy oraz tereny zielone, ale równocześnie jest łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej...

  • Dom Kozłowy Ług

    Kozłowy Ług

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | UROKLIWE SIEDLISKO W ZACISZU PODLASKIEJ WSI Jeśli marzy Ci się niewielki, drewniany domek na Podlasiu, ta oferta będzie dla Ciebie idealna!!! Nieruchomość znajduje...

  • Stara chata na końcu świata

    Bierniki

    • 129 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościInwestycyjna okazja 1,2 ha z zabudowaniami w Biernikach, gmina Sidra Na sprzedaż działka o powierzchni nieco ponad 12 000 m2 (1,2 ha) położona...

  • Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,
    1 / 15
    Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,

    Nowa Wieś

    • 899 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne siedlisko składające się z dwóch domów murowanych podzielonych na łącznie 4 niezależne mieszkania oraz stodoły z częścią rekreacyjną, zaledwie 400...

  • Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • Dom Jednorodzinny wolnostojący
    1 / 15
    Dom Jednorodzinny wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 720 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 2 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś | Przestronny dom 322 m² | Stan deweloperski | Idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, bezpośrednio przy g...