• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pupkowizna
  • Kadyny
  • Róg
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ciesina

(1)
  • Nieduże poniemieckie siedlisko, do generalnego remontu, 5 km od...

    Ciesina

    • 180 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieduże poniemieckie siedlisko, do generalnego remontu w Ciesinie, gmina Pisz, 5 km od Karwicy i jeziora Nidzkiego. Cena 190 tys zł. tel [tel] 1. Podstawowe parametry...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom stan surowy otwarty, puszcza Piska

    Uściany Stare

    • 350 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka z rozpoczętą budową domu, Stare Uściany, puszcza Piska. Na sprzedaż nieruchmość gruntowa o powierzchni 1499 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego we wsi Stare Uścia...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wiartel

    • 2 100 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 17 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Inwestycyjna Nieruchomości Jakub Jórzak
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Myszyniec

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Rozogi

    • 429 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krutyń

    • 2 390 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 13 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Wiartlu Małym, 150 m od jeziora Wiartel
    1 / 16
    Dom w Wiartlu Małym, 150 m od jeziora Wiartel

    Wiartel

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom w Wiartlu Małym, 150 m od najpiękniejszego jeziora w puszczy piskiej jeziora Wiartel. Cena 950 tys zł. tel 570 230 080Na sprzedaż dom położony w prestiżo...

  • Dom Ruciane-Nida Ukta

    Ruciane-Nida

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowa posiadłość nad rzeką Krutynią - Ukta / Mazury OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w samym sercu Mazur - w miejscowo...

  • Sprzedam udziały 1/4 w domu, LEśNICZÓWKA
    1 / 2
    Sprzedam udziały 1/4 w domu, LEśNICZÓWKA

    Długi Borek

    • 75 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam udziały jedna czwarta 1/4 w domu, Leśniczówka położonym w Długim Borku 68. Dom składa się z 3 pokoji, 2 kuchni, 2 łazienek, wiatrołapu, tarasu. Ponadto pomieszczenia go...

  • Dom Świętajno, Grunwaldzka
    Dom Świętajno, Grunwaldzka

    Świętajno

    • 869 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W SOSNACH - wyjątkowe siedlisko w sercu Mazur, w otulinie Puszczy Piskiej Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki pachną lasem, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i szum sos...

  • Mazurski dom z dużą działką
    1 / 11
    Mazurski dom z dużą działką

    Ruciane-Nida

    • 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry, mam do zaoferowania dom z dużą działką w atrakcyjnej lokalizacji Rucianego-Nidy, przy ulicy Dybówek II/9. Atutem jest tutaj przestronna działka o powierzchni ponad 11...

  • Dom Ruciane-Nida
    1 / 15
    Dom Ruciane-Nida

    Ruciane-Nida

    • 1 800 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamień życie w mieście na wakacje przez cały rok. Dom i pensjonat w cenie willi w dużym mieście?! Zamieszkaj w sercu Mazur. Przedstawiamy nieruchomość do zamieszkania a także z pot...

  • Dom Turośl gm. Pisz
    1 / 15
    Dom Turośl gm. Pisz

    Turośl

    • 990 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Leśniczówka na Mazurach idealna na kameralny pensjonat, agroturystykę -  Niespotykanej urody nieruchomość którą stanowi budynek zabytkowej leśniczówki posadowiony na niespełna...

  • Dom  gm. Ruciane-Nida
    1 / 17
    Dom gm. Ruciane-Nida

    Ukta

    • 5 550 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycyjny pakiet 5 segmentów mieszkalnych do całorocznego wynajmu turystycznego. Nieruchomość stanowi kompleks 5 niezależnych segmentów mieszkalnych w bryle jednego budynku mie...