• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ruciane-Nida

(3)
  • Dom Ruciane-Nida
    1 / 15
    Dom Ruciane-Nida

    Ruciane-Nida

    • 1 800 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamień życie w mieście na wakacje przez cały rok. Dom i pensjonat w cenie willi w dużym mieście?! Zamieszkaj w sercu Mazur. Przedstawiamy nieruchomość do zamieszkania a także z pot...

  • Mazurski dom z dużą działką
    1 / 11
    Mazurski dom z dużą działką

    Ruciane-Nida

    • 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry, mam do zaoferowania dom z dużą działką w atrakcyjnej lokalizacji Rucianego-Nidy, przy ulicy Dybówek II/9. Atutem jest tutaj przestronna działka o powierzchni ponad 11...

  • Dom Ruciane-Nida Ukta

    Ruciane-Nida

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowa posiadłość nad rzeką Krutynią - Ukta / Mazury OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w samym sercu Mazur - w miejscowo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Poszukuję do wynajęcia

    Mikołajki

    • 1 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    Poszukuję do wynajęcia lub dzierżawy gospodarstwa z oborą i stodołą oraz jednym pokojem z dostępem do kuchni i łazienki. Zajmuje się hodowlą kóz i robieniem kozich serów. Gospodars...

  • Dom stan surowy otwarty, puszcza Piska

    Uściany Stare

    • 350 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka z rozpoczętą budową domu, Stare Uściany, puszcza Piska. Na sprzedaż nieruchmość gruntowa o powierzchni 1499 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego we wsi Stare Uścia...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wiartel

    • 2 100 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 17 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Inwestycyjna Nieruchomości Jakub Jórzak
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gałkowo

    • 5 900 000 zł cena
    • 386 m2 powierzchnia
    • 15 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Nieduże poniemieckie siedlisko, do generalnego remontu, 5 km od...

    Ciesina

    • 180 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieduże poniemieckie siedlisko, do generalnego remontu w Ciesinie, gmina Pisz, 5 km od Karwicy i jeziora Nidzkiego. Cena 190 tys zł. tel [tel] 1. Podstawowe parametry...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krutyń

    • 2 390 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 13 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Mikołajki

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Mikołajki

    • 1 290 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż na spokojnym osiedlu blisko jeziora

    Pisz

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom na spokojnym osiedlu w Piszu, blisko jeziora. Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 200 m2 plus piwnica 75 m2. dodatkowo budynek gospodarczy o powierzchni około...

  • Dom w Wiartlu Małym 150 m od jeziora Wiartel

    Pisz

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom w Wiartlu Małym, 150 m od najpiekniejszego jeziora w puszczy piskiej jeziora Wiartel. Cena 950 tys zł. tel [tel] Na sprzedaż dom położony w prestiżowej...

  • Gotowa Inwestycja Domów - Naprzeciw Gołębiewskiego

    Prawdowo

    • 1 173 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Modern Town – wyjątkowa oferta dla zdecydowanych KlientówDla osób, które podejmą decyzję o zakupie, przygotowaliśmy dodatkowy rabat-niespodziankę.Aby skorzystać z promocji, wystarc...

  • Osiedle domów–Mikołajki, Prawdowo-Nowa inwestycja

    Prawdowo

    • 948 600 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Osiedle domów–Mikołajki, Prawdowo-Nowa inwestycja

    Prawdowo

    • 1 173 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Przestronny dom w spokojnej okolicy!
    1 / 15
    Przestronny dom w spokojnej okolicy!

    Pisz

    • 659 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamieszkaj w sercu Mazur – spokojnie, komfortowo, z dala od zgiełku Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, z klimatycznym ogrodem, w otoczeniu zieleni, jezior i maz...

  • Okazja! Dom w stanie deweloperskim obok Mikołajek
    1 / 4
    Okazja! Dom w stanie deweloperskim obok Mikołajek

    Zełwągi

    • 1 099 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dom w stanie deweloperskim wybudowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nieruchomość budowana pod siebie i z bólem serca trafi...

  • Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 743 567 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom w sercu Mazur – Mikołajki, Prawdowo II ETAP Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codzienności. To nowoczesne osiedle domów wolnostojących jednorodzin...

  • Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 759 001 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 1 245 825 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 161 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom w Wiartlu Małym, 150 m od jeziora Wiartel
    1 / 16
    Dom w Wiartlu Małym, 150 m od jeziora Wiartel

    Wiartel

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom w Wiartlu Małym, 150 m od najpiękniejszego jeziora w puszczy piskiej jeziora Wiartel. Cena 950 tys zł. tel 570 230 080Na sprzedaż dom położony w prestiżo...

  • Całoroczny dom w sercu Puszczy Piskiej w miejscowości Karwica

    Pisz

    • 1 360 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 13 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż. Całoroczny dom w sercu Puszczy Piskiej w miejscowości Karwica. Duża, ogrodzona działka na skraju lasu, balia i altana ogrodowa, 4 sypialnie i 3 łazienki. Dom energoosz...

  • Dom nad jeziorem
    1 / 8
    Dom nad jeziorem

    Mikołajki

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom nad jeziorem Jagodne, w miejscowości Górkło, gm. Mikołajki. Szlak W J M, 100 m od linii brzegowej(plaża wiejska, Port jachtowy, plac zabaw). Na działce znajduje się do...

  • budynek mieszkalny
    budynek mieszkalny

    Wólka Prusinowska

    • 150 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek drewniany

  • Dom / pensjonat na sprzedaż!
    1 / 16
    Dom / pensjonat na sprzedaż!

    Mikołajki

    • 899 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM / Pensjonat w Mikołajkach inwestycja do wykończenia! Parametry nieruchomości: Budynek: 3-kondygnacyjny, powierzchnia ok. 450 m². Na parterze miejsce i możliwość adaptacji na...

  • Sprzedam dom na spokojnym osiedlu w Piszu
    1 / 16
    Sprzedam dom na spokojnym osiedlu w Piszu

    Pisz

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom na wzniesieniu z tarasem, działka 5882 m2
    1 / 16
    Dom na wzniesieniu z tarasem, działka 5882 m2

    Cierzpięty

    • 1 680 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Cierzpiętach, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z lasem i jeziorem. Położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobraz...

  • Wynajmę domek nad jeziorem Roś
    1 / 4
    Wynajmę domek nad jeziorem Roś

    Imionek

    • 250 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Witam wynajmę domek nad jeziorem roś w W ośrodku wypoczynkowym Tel [tel]

  • Dom Pisz ul. Rybacka

    Pisz » ul. Rybacka

    • 649 000 zł cena
    • 326 m2 powierzchnia
    • 1 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz, ul. Rybacka 5C Oferuję na sprzedaż dom o pow. 326 m2 w zabudowie szeregowej położony w atrakcyjnej lokalizacji w Piszu, zaledwie...

  • Dom Turośl gm. Pisz
    1 / 15
    Dom Turośl gm. Pisz

    Turośl

    • 990 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Leśniczówka na Mazurach idealna na kameralny pensjonat, agroturystykę -  Niespotykanej urody nieruchomość którą stanowi budynek zabytkowej leśniczówki posadowiony na niespełna...

  • Dom  gm. Ruciane-Nida
    1 / 17
    Dom gm. Ruciane-Nida

    Ukta

    • 5 550 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycyjny pakiet 5 segmentów mieszkalnych do całorocznego wynajmu turystycznego. Nieruchomość stanowi kompleks 5 niezależnych segmentów mieszkalnych w bryle jednego budynku mie...

  • Sprzedam 2 domki, jacuzzi, garaż, WIDOK JEZIORO, BEZ WKŁADU
    Sprzedam 2 domki, jacuzzi, garaż, WIDOK JEZIORO, BEZ WKŁADU

    Mikołajki

    • 205 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!! BEZPOŚREDNIO !!! CENA OSTATECZNA DO NEGOCJACJI !!! DZIAŁKA WIDOKOWA Z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA JEZIORO SKARLIŃSKIE. Sprzedam zabudowaną działkę rekreacyjną 2 domki, tarasy, j...