• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Podpolichno

(1)
  • Dom Podpolichno ul.

    Podpolichno

    • 1 250 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość obejmująca nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny wraz z drugim budynkiem pełniącym funkcję komfortowego domu gościnnego z garażem. Całość zo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kupię dom na raty

    Kielce

    • 4 294 967 295 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 39 045 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Kupię dom w formie notarialne raty, pierwsza rata 20 000 tyś. a następne po 2500 tyś.

  • Dom wynajmę lub sprzedam
    1 / 2
    Dom wynajmę lub sprzedam

    Korczyn

    • 370 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom cicha spokojna okolica dużo drzew i krzewów piekna działka wynajmę 1400

  • Sprzedam 2 domy cicha spokojna okolica
    1 / 4
    Sprzedam 2 domy cicha spokojna okolica

    Korczyn

    • 630 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam 2 domy na jedej działce cicha spokojna okolica dużo drzew owocowych I innych piękna działka szeroka dużo magazynów murowana stodoła dwa oddzielne budynki

  • Dom Kielce Podkarczówka ul. Podklasztorna

    Kielce » Podkarczówka » ul. Podklasztorna

    • 1 699 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u Nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom wielorodzinny z lokalem użytkowym, położony na ogrodzonej posesji w doskonałej lokalizacji. Osiedle...

  • Dom Kielce Zalesie, Zalesie ul. Zalesie

    Kielce » Zalesie » ul. Zalesie

    • 760 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny na os. Zalesie w Kielcach Dom ma powierzchnię użytkową 160m2, na którą składają się: Podpiwniczenie: - kotłownia, pomieszcz...

  • Dom Kielce Nowy Folwark ul. Otrocz

    Kielce » Nowy Folwark » ul. Otrocz

    • 699 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bliźniak położny przy ul. Otrocz w wschodniej części Kielc. Dom wybudowany w 2013r., położony na działce 600m2. Na powierzchnia 150m2 składają się: Parter: - 2...

  • Dom Kielce Niewachlów ul. Wilka Kruszelnickiego

    Kielce » Niewachlów I » ul. Kruszelnickiego

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa okazja! Funkcjonalny dom wolnostojący w spokojnej okolicy Kielc idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący położony w malownicze...

  • Dom Kielce Świętokrzyskie ul. Jana Matejki

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Matejki

    • 1 650 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego na Osiedlu Barwinek w Kielcach. **Szczegóły nieruchomości:** - **Powierzchnia działk...

  • Dom Niedźwiedź rynek pierwotny

    Niedźwiedź

    • 920 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o nowoczesnym domu blisko Kielc? Ten projekt spełni Twoje oczekiwania! Biuro Nieruchomości CK DOM ma przyjemność zaprezentować ofertę, która wyróżnia się na tle innych...

  • Dom Kielce ul. Iłżecka

    Kielce » ul. Iłżecka

    • 780 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy lesie Baranówek, Kielce Powierzchnia: 50 m | Działka: 500 m | 2 pokoje | Garaż | Ogrzewanie gazowe Lokalizacja: Jeśli marzysz o życiu w miejscu, gdzie dzień zaczyna się...

  • Dom Kielce ul. Wybraniecka

    Kielce » ul. Wybraniecka

    • 1 630 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużymi możliwościami Kielce, Baranówek, ul. Wybranieckiej Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Kielc w dzielnicy Baranówek, p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łaziska

    • 240 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Posiadamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni 100 m2, położony w miejscowości Łaziska w gminie Staszów wraz z działką o powierzchni 1700 m2. Pokrycie dachowe blacho-dachówka,...

  • Sprzedam przestronny dom z garażem w mieście
    1 / 16
    Sprzedam przestronny dom z garażem w mieście

    Kielce

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta sprzedaży Nieruchomość położona w Kielcach przy ulicy Batalionów Chłopskich 275 zabudowana domem mieszkalnym o pow. 136m² (dwie kondygnacje po 68m² plus podpiwniczenie i p...

  • Wynajmę dom
    Wynajmę dom

    Korczyn

    • 1 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom w cichej okolicy nowego Korczyna dla spokojnej rodziny lub połowę domu ogrzewanie gazowe i weglowe

  • Sprzedam dom
    1 / 12
    Sprzedam dom

    Kielce

    • 950 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży dom w Kielcach przy ulicy Kaczowej, dzielnica Łazy na działce 2806 m2 idealnej na działalność gospodarczą. Woda ze studni głębinowej (sieć miejska ok. 80m od działki)...

  • Urządzony wolnostojący dom na zagospodarowanej działce
    1 / 8
    Urządzony wolnostojący dom na zagospodarowanej działce

    Kielce

    • 800 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i zbędnych wykończeń? To oferta idealna dla Ciebie! Lokalizacja: Kije, powiat pińczowski – cicha i zie...

  • komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce
    1 / 16
    komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce

    Bilcza

    • 2 590 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy , nowoczesny i kompleksowo wyposażony dom wolnostojący w Bilczy na prestiżowym osiedlu Echo II, . Instalacja fotowoltaiczna 10 kw na starych zasadach umożliwia praktycz...

  • Dom Brzeziny rynek pierwotny ul.

    Brzeziny

    • 499 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otoczeniu domków jednorodzinnych blisko lasu,Przedstawiamy Państwu ofertę domków jednorodzinnych położonych zaledwie 16km od Kielc,Stan deweloperski wraz z elewacją i przyłąc...

  • Dom Kielce ul. Wygoda

    Kielce » ul. Wygoda

    • 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Kielcach przy ul. Wygoda 26. Działka o powierzchni 510 m².Na działce znajduje się dom jednorodzinny parterowy z poddaszem c...

  • Dom Bilcza ul. Klonowa

    Bilcza » ul. Klonowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza.  Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która...

  • Dom Bolechowice ul.

    Bolechowice

    • 580 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 170 m² z 2 mieszkaniami, fotowoltaika, garaż - BolechowiceNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 170 m² położony w spokojnej okolicy Bolechowic (gmina Nowiny) na d...

  • Dom Piaseczna Górka ul. Żurawia

    Piaseczna Górka » ul. Żurawia

    • 999 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 155 m² | działka 900 m² | garaż | Piaseczna Górka | blisko KielcLokalizacjaNieruchomość położona w miejscowości Piaseczna Górka , gmina Morawica  — zaledwie 13 km od Kielce Spo...

  • Dom Kielce ul. Wybraniecka

    Kielce » ul. Wybraniecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Baranówek przy ul. Wybranieckiej w Kielcach. Budynek wybudowany w 2000 roku, solidnie...

  • Dom Łopuszno rynek pierwotny ul. Konecka

    Łopuszno » ul. Konecka

    • 460 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS NA SPREDAŻ dom. w stanie surowym zamkniętym.Lokalizacja: Łopuszno, ul. KoneckaDziałka: 2161 m²Powierzchnia użytkowa domu: 189,74 m²Konstrukcja i materiałyFundamenty / ś...

  • Dom Jedle ul.

    Jedle

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy Dom w spokojnej i cichej okolicy na działce z możliwością wydzielenia kolejnej działki.Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malownicz...

  • Dom Kielce ul. Karczówkowska

    Kielce » ul. Karczówkowska

    • 990 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

                                                         REZERWACJADziałka o powierzchni 850 metrów kwadratowych wraz z budynkiem, znajdująca się na ulicy Karczówkowskiej w Kielcach, n...

  • Dom Kielce ul. Górników Staszicowskich

    Kielce » al. Górników Staszicowskich

    • 750 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż solidny dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m², położony przy ul. Górników Staszicowskich. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, dobrze rozwiniętej częśc...

  • Dom Ruda Strawczyńska rynek pierwotny ul.

    Ruda Strawczyńska

    • 475 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny na sprzedaż - Ruda Strawczyńska, gmina StrawczynNa sprzedaż oferujemy nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 140,79 m², zlokalizowany w malowniczej miejscowości...

  • Dom Kielce Białogon ul. Zgórska

    Kielce » Białogon » ul. Zgórska

    • 2 400 000 zł cena
    • 326 m2 powierzchnia
    • 7 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prestiż, przestrzeń i bliskość natury - Rezydencja na obrzeżach miasta.Szukasz azylu, który łączy luksusową przestrzeń z kojącym spokojem, a jednocześnie pozwala pozostać w zasięgu...

  • Dom Nowy Korczyn ul. Grotnicka Górna

    Korczyn » ul. Górna

    • 939 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 120 m², położony na kameralnej i spokojnej ulicy w Nowym Korczynie, ale jednocześnie blisko centrum. To idealne miejsce dla o...