• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Nowy Kawęczyn

(1)
  • Dom+budynek mieszkalny, działka 1726 m.Nowy Kawęczyn 7.
    1 / 11
    Dom+budynek mieszkalny, działka 1726 m.Nowy Kawęczyn 7.

    Nowy Kawęczyn

    • 269 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom+budynek mieszkalny na działce o powierzchni 1726 m. w Nowym Kawęczynie 7 powiat Skierniewice.Działka położona jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w rozwidlen...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką

    Nowa Sucha

    • 265 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania murowany dom z dużą ogrodzoną działką budowlaną. Dom oddany do użytkowania w 2007 roku, nieruchomość posiada księgę wieczysta brak obciążeń. Budynek składa się z duże...

  • Dom Nieborów

    Nieborów

    • 2 850 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania nowoczesny dom w stylu loftowym z w pełni zagospodarowaną działką w lesie. Dom jest całkowicie umeblowany, posiada prywatną drogę dojazdową. Od zjazdu z autostrady A2...

  • dom na pięknej działce w gminie Radziejowice
    1 / 14
    dom na pięknej działce w gminie Radziejowice

    Adamów-Parcel

    • 629 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY do sprzedania w gminie Radziejowice, wsi Adamów Parcel bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o p...

  • Dom Stara Sucha ul.

    Stara Sucha

    • 1 100 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 5 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona we wsi Stara Sucha, gmina Nowa Sucha, powiat sochaczewski.Na sprzedaż dom o powierzchni 206,17 m2 wybudowany według projektu W-05/8...

  • Dom Łasieczniki ul.

    Łasieczniki

    • 620 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 1,67 ha, położone w malowniczej wsi Łasieczniki, w gminie Bolimów, w województwie łódzkim....

  • Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi
    Sprzedam dom z działka i budynkami gospodarczymi

    Łowicz

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działka komórkami blisko centrum łowicza stacji pkp marketów więcej informacji udzielę telefonicznie pośrednikom dziękuję

  • sprzedam dom projekt wb3344
    1 / 7
    sprzedam dom projekt wb3344

    Międzyborów

    • 1 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAREZERWOWANA parter gotowy do mieszkania , góra do częściowego wykończenia gipsem KONTAKT TELEFONICZNY NAJLEPIEJ WIECZOREM 19-21 ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ PRZEZ LENTO Opis pr...

  • Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż
    1 / 13
    Dom Wola Lubiankowska - na sprzedaż

    Wola Lubiankowska

    • 599 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom sprzedam. Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i poddasze użytkowe). Wybudowany w 2021 roku. Na parterze mieści się przestronny salon,...

  • Sprzedam dom w centrum Jaktorowa
    1 / 3
    Sprzedam dom w centrum Jaktorowa

    Chylice-Kolonia

    • 660 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednokondygnacyjny dwupokojowy o powierzchni zabudowy 70 m2 w centrum gminy Jaktorów, w miejscowości Chylice-Kolonia. W bliskiej okolicy stacja PKP, przystanek autobusowy, Urzą...

  • Dom wolnostojący pod Żyrardowem
    1 / 14
    Dom wolnostojący pod Żyrardowem

    Żyrardów

    • 1 390 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [url] Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący budynek jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, w powiecie...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek w części usługowy (byłe gabinety medyczne), a w części mieszkalny, po kapitalnym remoncie w 2007r, modernizowany wielokrotnie w późniejszych latach, działka zadrzewiona, dw...

  • Dom jednorodzinny okolice Brzezin
    1 / 16
    Dom jednorodzinny okolice Brzezin

    Popień

    • 575 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż duży, solidny piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 220m2 + strych i piwnica o łącznej powierzchni 400m2. Nieruchomość położona jest na z działce...

  • Dom Stare Kozłowice ul.

    Stare Kozłowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 1,5435 ha w Starych Kozłowicach, w gminie Wiskitki.Nieruchomość obejmuje: budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w 1968 roku z ceg...

  • Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji
    1 / 16
    Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji

    Międzyborów

    • 2 200 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 6 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAM do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo wygodny, świetnie położony dom w Międzyborowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym p...

  • Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce
    1 / 16
    Wiskitki - nowy, wykończony dom na dużej działce

    Wiskitki

    • 2 990 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam do sprzedania atrakcyjny nowy, wygodny dom w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 147 mkw na dużej działce o pow. 6212 mkw. Budynek parterowy z poddaszem, bez p...

  • Dom wolnostojący o pow.108 m2 |działka pow.1751
    1 / 8
    Dom wolnostojący o pow.108 m2 |działka pow.1751

    Puszcza Mariańska

    • 800 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Numer oferty w biurze 6769 Jeśli szukacie Państwo nieruchomości w spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku ta oferta jest odpowiednia! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący,...

  • GOTOWY DOM PARTEROWY
    1 / 6
    GOTOWY DOM PARTEROWY

    Biała Rawska

    • 724 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY NA DZIAŁCE 3000m2 Proponujemy NOWY DOM PARTEROWY z czterema dużymi pokojami. Dwiema dużymi łazienkami - wszystkie pomieszczenia doświetlone oknami. Dom wybud...

  • Lokal mieszkalny
    1 / 6
    Lokal mieszkalny

    Korytów

    • 480 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ruszyła sprzedaż I etapu inwestycji – Ogrody Żyrardów! Lokalizacja: Korytów A, ul. Działkowa 20 W sprzedaży: 16 lokali mieszkalnych W ofercie: lokale górne lokale dolne domy...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w Międzyborowie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy. Aktualnie wynajmowana, możliwość sprzedaży z najemcami. Budynek 140 mkw, złożony z części użytkow...

  • Dom Łowicz ul. Adama Mickiewicza

    Łowicz » ul. Mickiewicza

    • 299 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na sprzedaż w Łowiczu - ul. Mickiewicza 32Na sprzedaż dom w Łowiczu przy ul. Mickiewicza 32 o powierzchni użytkowej około 114,75 m², położony na działce 354 m².Nieruchomość prz...

  • sprzedam
    1 / 3
    sprzedam

    Skierniewice

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom parterowy z poddaszem mieszkalnym Na parterze salon z aneksem kuchennym ,łazienka z umywalką i kabiną prysznicową Na piętrze,3 pokoje i garderoba ,łazienka z wanna i u...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Nieborów ul. Spokojna

    Nieborów » ul. Spokojna

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska przy ulicy Spokojnej w Nieborowie.Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach po 1700 m2 z dostępami do dróg g...

  • Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8
    1 / 5
    Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8

    Budy Józefowskie

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są domy, które się kupuje. I są takie, do których się wraca z przyjemnością. Ta wolnostojąca Willa to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą mieć własną przestrzeń – prawdziwie s...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łyszkowice ul. Wolności

    Łyszkowice » pl. Wolności

    • 2 115 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na dzi...

  • Dom Popów ul.

    Popów

    • 1 150 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, piętrowy dom o pow. użytkowej 177,95 m2 na dużej działce o pow. 8270 m2 w Popowie w gminie Łowicz.Dom został wybudowany w latach 80-tych z pustaka dwukomorowe...

  • Dom z ogródkiem w centrum miasta w cenie mieszkania.
    1 / 16
    Dom z ogródkiem w centrum miasta w cenie mieszkania.

    Skierniewice

    • 749 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zieleń, wszędzie blisko, cisza i spokój dla Ciebie i rodziny. Jedyny dom wolnostojący w centrum miasta w takiej cenie! Oprócz domu masz: - garaż 15 m2: wolnostojący, murowany z k...

  • nieruchomsci
    1 / 7
    nieruchomsci

    Skierniewice

    • 1 150 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny ,wolnostojący na działce 630 m .parter z poddaszem Na parterze salon ,kuchnia ,łazienka z umywalką i kabiną prysznicową Ogrzewanie na parterze podłogowe Na poddas...