• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Laski

(1)
  • Dom Laski ul. Laski

    Laski

    • 479 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli chcesz zamieszkać w magicznym miejscu, wśród natury i przyrody to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o konstrukcji drewnianej, który zapewni Tobie i Twojej ro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Łęg Starościński

    Łęg Starościński

    • 1 380 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łęg Starościński, gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Dom znajduje się zaledwie 10 km od Ostrołęki,...

  • Dom Durlasy

    Durlasy

    • 340 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego...

  • Wyjątkowa nieruchomość z własnym stawem w Ptakach!
    1 / 16
    Wyjątkowa nieruchomość z własnym stawem w Ptakach!

    Ptaki

    • 2 350 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która zapewnia wyciszenie, bliski kontakt z naturą i pełną prywatność. Sprzedaż na wyłączność - nie szukaj dalej :) Może być to również św...

  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Łęg Przedmiejski

    • 920 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny 70 m2 oddany do użytku w 2019 roku zlokalizowany w miejscowości Łęg Przedmiejski gm. Lelis. Nowoczesna nieruchomość dla osób poszukujących spokoju w o...

  • Dom Białobiel ul. Ostrołęcka

    Białobiel » ul. Ostrołęcka

    • 580 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, które ma duszę, solidne fundamenty i czeka na nową piękną historię? Dom który przez lata był wypełniony miłością, i rodzinnym ciepłem, Ten Dom to nie jest...

  • Dom Piasutno Żelazne rynek pierwotny

    Piasutno Żelazne

    • 295 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o własnym domu , zanurzonym w zieleni łąk , w pobliżu pięknej rzeki Pisa mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dwa domy w stanie surowym otwartym. Nieruchomo...