dom na sprzedaż
11 maj 2026

Dom w zielonej i spokojnej miejscowości

woj. Małopolskie pow. dąbrowski gm. dąbrowski
Odświeżone 1 dzień temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 18:44
220 000 zł 140 m2
220 000 zł 140 m2 1 572 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 140 m2
Cena za metr 1 572 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37170661

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi, położony w zielonej i spokojnej miejscowości Świdrówka, zaledwie 1,5 km od centrum Szczucina.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 31 arów, w pełni uzbrojonej w media: kanalizację, wodę, prąd oraz gaz, częściowo umeblowana.

Powierzchnia użytkowa domu to ok. 140 m2.
Opis nieruchomości: Dom parterowy, wybudowany w latach 60-tych, częsciowo murowany (od strony drogi), częściowo drewniany, pokryty dachówką cementową, oraz wyposażony w drewniane okna. W środku znajduję się:

jeden, duży przedpokój
5 przestronnych pokoi, z czego jeden jest przejściowy
2 kuchnie, w których znajdują się piece kaflowe
2 łazienki
Na terenie posesji znajduję się również budynek gospodarczy z dużą stodołą i garażem, co stanowi idealne miejsce do przechowywania sprzętu czy aranżacji na warsztat lub działalność gospodarczą.

Atuty lokalizacji oraz działki:
✅ Duże podwórko z potencjałem do zagospodarowania (ogród, warzywnik, plac zabaw)

✅ Bliska odległość do lasu, skąd pod posesję podchodzą sarenki – idealne miejsce na spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu

✅ W bliskim sąsiedztwie sklep Biedronka, ośrodek zdrowia, szkoła średnia oraz park miejski

✅ Tylko 30 km do Mielca oraz Dąbrowy Tarnowskiej – świetna komunikacja z większymi miastami

Jesteś zainteresowany? Umów się na prezentację!Agent prowadzący
Lidia- „Fenomen Nieruchomości”
tel. Pokaż numer telefonu