dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul.

woj. Pomorskie pow. gdański gm. gdański
Dodane 4 dni temu, środa, 13 maj 2026 20:20
1 169 000 zł 109 m2
1 169 000 zł 109 m2 10 725 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 109 m2
Cena za metr 10 725 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K37534147

Opis

Tylko u nas!
Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.
Przyjedź i wybierz swoją połówkę!

Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detale podczas budowy oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny dla rodziny 2+2 lub 2+3.

Dodatkowo duże, ponad 100-metrowe poddasze, które pozwala na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni mieszkalnej.
Poddasze jest praktycznie przygotowane do wykończenia i posiada wyprowadzone media.

Idealna przestrzeń na kolejne pokoje z łazienką, pracownię, biuro lub ogromny pokój zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to spokojna i zielona miejscowość położona w otoczeniu lasów, łąk i terenów rekreacyjnych, idealna dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą. Kameralny charakter okolicy łączy się tutaj z wygodą życia — mieszkańcy mają dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, szkół, przedszkoli oraz punktów codziennej obsługi.

Dużym atutem miejscowości jest także bardzo dobra komunikacja. Szybki dojazd do Gdańsk pozwala komfortowo łączyć spokojne życie pod miastem z pracą czy nauką w aglomeracji.

BUDYNEK: Parterowy, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109,36 m2 (dodatkowo ok. 114 m2 poddasza).

W skład powierzchni wchodzi:
- przestronny salon z aneksem kuchennym,
- główna sypialnia
(możliwe pomniejszenie sypialni i wydzielenie klatki schodowej z wejściem na poddasze) aktualnie zamontowane schody strychowe.
- 2 pokoje,
- łazienka,