Kazo / Domy / Domy Opole / ul. Oleska
dom na sprzedaż
5 sie 2024

Dom Opole rynek pierwotny ul. Oleska

Opole ul. Oleska
woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 5 sierpień 2024 17:24
930 000 zł 154 m2
930 000 zł 154 m2 6 039 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 154 m2
Cena za metr 6 039 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K36744719

Opis

SZANOWNY KLIENCIE

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie usytuowany w Opolu.

Segment zabudowy bliźniaczej piętrowy o powierzchni ok. 154,40m2, z ogródkiem do wyłącznego korzystania. Działka ok. 244m2, dojazd do posesji kostką brukową.

Bryły budynków charakteryzują się nowoczesną, elegancką architekturą oraz atrakcyjną lokalizacją położona jest w dzielnicy Gosławice w północnej części Opola.

Sąsiedztwo spokojne, całość w otoczeniu nowej zabudowy mieszkalnej, jednorodzinnej. Bardzo dobry i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

PARTER: wiatrołap (z wnęką na szafę) garaż, pom.gospodarcze z kotłownią, osobna kuchnia ( możliwość usunięcia ścianki i połączenia kuchni z salonem), salon z wyjściem do ogrodu, łazienka.

PIERWSZE PIĘTRO:
cztery przestronne sypialnie z czego jedna z wyjściem na taras, duża łazienka, pralnia/garderoba

DRUGIE PIĘTRO:
sypialnia/biuro/garderoba, pomieszczenie można podzielić na dwa niezależne pomieszczenia

BUDULEC:

STROPY - typu Teriva,

DACH - dachówka firmy Brass Turmalin w kolorze antracyt wraz z dociepleniem wełną mineralną,

OKNA - trzyszybowe komorowe,

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE - z pustaków ceramicznych WIENERBERGER

ŚCIANY FUNDAMENTOWE - murowane z bloczków betonowych gr. 25 cm

TYNKI - maszynowe gipsowe,

Dojazd i dojście do budynku wykonane z kostki betonowej. Brama garażowa segmentowana elektryczna.

WYKOŃCZENIE:
- drzwi wejściowe: antywłamaniowe,