Kazo / Domy / Domy Opole / ul. Borowa
dom na sprzedaż
26 lip 2024

Dom Opole Czarnowąsy rynek pierwotny ul. Borowa

Opole ul. Borowa
woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, Piątek, 26 lipiec 2024 19:30
1 090 000 zł 146 m2
1 090 000 zł 146 m2 7 466 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 146 m2
Cena za metr 7 466 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K36727087

Opis

SZANOWNY KLIENCIE

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie usytuowany w Opole/Czarnowąsy.

Segment zabudowy bliźniaczej piętrowy o powierzchni ok. 146,33m2, z ogródkiem do wyłącznego korzystania.

Bryły budynków charakteryzują się nowoczesną, elegancką architekturą oraz atrakcyjną lokalizacją położona jest w dzielnicy Czarnowąsy w północnej części Opola.

Sąsiedztwo spokojne, całość w otoczeniu nowej zabudowy mieszkalnej, jednorodzinnej. Bardzo dobry i szybki dojazd do ścisłego centrum miasta.

Przystanek MZK, szkoły, przedszkole, market ogrodniczy, tereny rekreacyjne. Odległość do centrum Opola to tylko 6km. Dogodne jest połączenie z obwodnicą miasta Opola, która umożliwia szybki wjazd i wyjazd z miasta w każdym kierunku.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

PARTER:
- wiatrołap 5,23m2
- kotłownia/pralnia 6,54m2
- korytarz 5,88m2
- WC 5,37m2
- salon 29,51m2
- kuchnia 8,54m2
- garaż 17,53m2

PIĘTRO:
- korytarz 10,79m2
- 1 pokój 14,9m2
- 2 pokój 14,9
- 3 pokój 20,28m2
- łazienka 6,86m2
- taras 14,90m2

BUDULEC:

STROPY I SCHODY - żelbetowe, teriva i wylewane,

DACH - dachówka płaska betonowa Brass, w kolorze antracyt,

OKNA - trzyszybowe z okleiną w kolorze brokatowego antracytu, okno tarasowe w systemie HS;

ŚCIANY - ściany od wewnątrz wykończone tynkiem gipsowym, ściany zewnętrzne i wewnętrzne nadziemią murowane z pustaka ceramicznego,

ŚCIANY FUNDAMENTOWE - murowane z bloczków betonowych docieplonych styropianem hydro o grubości 15 cm,