dom na sprzedaż
20 sie 2022

Dom Lublin Felin ul. Macieja Rataja

Lublin Felin ul. Rataja
woj. Lubelskie pow. Lublin gm. Lublin
Dodane 3 lata temu, Sobota, 20 sierpień 2022 13:20
828 999 zł 155 m2
828 999 zł 155 m2 5 349 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 155 m2
Cena za metr 5 349 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K21914350

Opis

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 155,3m2, na działce 1765m2.
Dom jest po rozbudowie i generalnym remoncie.
Wszystkie instalacje nowe.
Na parterze ogrzewanie podłogowe.

Dom składa się z:
Parter:
Salon:20,1 m2
Jadalnia: 16,67m2
Kuchnia: 9,78
Przedpokój: 6,51
Wiatrołap: 2,44
Łazienka: 5,35

Piętro:
3 Sypialnie: 12,39, 14,08, i 15,92m2
Przedpokój 7,20
Łazienka 5,96

Dom również posiada piwnicę, o powierzchni około 7m2, gdzie się znajdują wszystkie sprzęty (pięć dwufunkcyjny, zbiornik na wodę gorącą).

Na dużej działce znajduję się również budynek gospodarczy, który można przekształcić na na garaż 2-3 stanowiskowy.

Dodatkowo istnieje możliwość postawienia budynku usługowego pod działalność gospodarczą.

Dom w bardzo spokojnej i cichej okolice oraz znajduje się na terenie miasta gdzie kursują MPK (nr.7, 50, 70, 36, 150, 155, 159).

W pobliżu cała infrastruktura: dużo sklepów i łatały dojazd do galerii handlowej Felicity. Dobre połączenie z miastem.

Zapraszam do kontaktu i na obejrzenie nieruchomości! 

_________

Pomożemy Państwu bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Współpracujemy z bankami oraz doradcami kredytowymi, którzy bezpłatnie pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytową.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Numer oferty: AMFO151880